jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۵۹۷۱۷۸   ۲۴ شهريور ۱۳۹۲  |  ۰۸:۰۵
وقتی خیابانی جوان بود!

جواد خیابانی از جمله گزارش‌گرهای صدا و سیماست که به لحاظ داشتن پتانسیل گزارش‌گری دارای سطح بسیار بالائی است و تن صدای قابل‌توجهی دارد که همه با آن حماسه‌ ملبورن را به یاد دارند.

با این وجود او در سال‌های اخیر بواسطه‌ی نوگرائی شکست‌خورده‌ای که در گزارش‌های خود انجام داده است به سوژه‌ی رسانه‌های خبری و صفحات اجتماعی تبدیل شده است، شخصیتی که بواسطه‌ی تجربه و تن صدای قابلی که در اختیار دارد، اکنون باید یکی از اساتید این حرفه و پیش قراول باشد و دیگران را در سایه‌ی خود قرار دهد، که البته این اتفاق هیچ‌گاه رخ نخواهد داد.

این تصویر ویژه مربوط به دوران جوانی گزارش‌گری نام‌آشنا است که همه از او خاطرات خوبی دارند. از جزئیات این عکس نگارنده اطلاعات چندانی ندارد، اما فضای عکس بیش‌تر به یک پادگان نظامی شباهت می‌دهد و شاید هم یک مهمان‌سرای دسته‌جمعی!

/Media/Image/1392/06/24/635148287482350228.jpg

در مجموع این عکس از استاد خیابانی بهانه‌ای شد تا سیر و روندی که استاد طی کرد تا به این‌جا رسید را در ذهن مرور کنیم و دیگر تصویر خیابانی در حال دست‌فروشی در آزادی را فراموش کنیم. نکته‌ای که شاید کم‌تر به آن توجه کنید، موهای مجعد و انبوه استاد است که در گذر زمان هم سفید شد، هم ریخت تا استاد در سال‌هائی که ظاهرگرائی حرف اول را می‌زند مجبور به کاشتن مو شود.

سایت گل

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر