jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۲۵۷۰   ۲۳ فروردين ۱۳۸۲  |  ۲۱:۵۳

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بانکی ها» به کارگردانی مهدی مظلومی به سفارش شبکه 2سیما در تهران آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ما، گروه تولید و بازیگران مجموعه «بانکی ها» تقریبا همان گروه مجموعه «بدون شرح» هستند که برای مجموعه جدید خود فضای یک بانک را برای طرح مسائل اجتماعی و طنز انتخاب کرده اند. «بانکی ها» قصه یک خانواده و اقوام آنهاست که نام خانوادگی همه آنها «بانکی» است و همگی در یک بانک خصوصی مشغول به کار هستند. در این مجموعه بازیگرانی مانند مریم سعادت (مادر و معاون بانک) ، حسن پورشیرازی (پدر و رئیس بانک) ، محمود بصیری (کارمند بانک )، مهدی صبایی (دایی) ، فلامک جنیدی (عمه) ، لیلی رشیدی (خاله) و امیر نوری (واکسی) ایفای نقش می کنند. مجموعه «بانکی ها» که در 90قسمت 40دقیقه ای برای پخش شبانه تولید می شود ، با معرفی شخصیت ها و روابط آنها با یکدیگر آغاز می شود و با اتفاقاتی که در یک بانک امکان دارد رخ دهد ، ادامه می یابد. این اتفاقات می تواند برگشت خوردن چک ، گم شدن پول و... باشد. «بانکی ها» در لوکیشن های بانک ، خانه و 2مغازه تصویربرداری می شود. فرهاد آئیش به عنوان بازیگردان این مجموعه مانند مجموعه «بدون شرح» برای هدایت بازیگران در کنار مظلومی و حسین پاکدل ، سرپرستی گروه نویسندگان را به عهده دارد. دیگر عوامل سازنده «بانکی ها» عبارتند از: مدیر تولید: حسین لبافی ، طراح صحنه و لباس : فروزان جلیلی فر، طراح نور: منوچهر شمسایی ، طراح چهره پردازی : مهری شیرازی ، تصویربرداران : محمد کاظمی ، محمدحسین پاکدل ، صدابردار: فرشید احمدی ، بازیگران : علی رامز، شراره درشتی ، محمدرضا جوزی ، احمد مهرانفر، شبنم فرشادجو و محمدرضا حسین زاده .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر