jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۵۶۶۵۶ ۲۷ آذر ۱۳۸۶  |  ۰۴:۰۶

00/8 مردم ایران سلام (زنده) با حضور محمدرضا شهیدیفرد/ سیاوش صفاریانپور/ دکتر عودی/ دکتر مجدزاده/ با موضوعات تاریخ اسلام و سلامت


10/9 پدرسالار
00/10 برنامه خردسالان
شامل جزیره ناشناخته/ حرفهای مجری برنامه با بچههای عزیز/ سفرهای کمون
00/11 تصویر زندگی (زنده)
با حضور خانم دکتر افضلی (روانشناس کودکان) و نیکنام (کارشناس خانواده)
00/14 چهل سرباز (تکرار)
00/15 برنامه کودک
شامل حرفهای مجری برنامه با بچههای عزیز/ سفرهای کمون/ جمال و کمال
00/16 اتاق آبی
30/17 مجله سیاسی
00/18 برنامه نوجوان
شامل گشت زولا/ کارآگاه کوآلا/ آن روی سکه
45/19 رشته حیات
از مواردی که در این برنامه مورد بحث و بررسی قرار میگیرد میتوان به تولید بندهای زعفران عاری از بیماری و حفظ ذخایر توارثی گیاهی اشاره کرد.
45/20 فیلم سینمایی ترانزیت
محصول: روسیه/ کارگردان: الکساندر روگوژکین/ تهیهکننده: سرگی سل یانف/ بازیگران: دنیل استراخف و الکسی سربریاکف: با یورش آلمان به روسیه و در معرض خطر قرار گرفتن این کشور، امریکا تصمیم میگیرد تعدادی از هواپیماهای کشور خود را برای مقابله با نیروهای آلمان، به روسیه بفرستد. خلبانانی که این هواپیماها را از امریکا به پایگاه هوایی روسیه در سیبری میبرند همگی زن هستند و این مساله باعث تعجب خلبانان جوان روسی میشود و...
50/22 سینمای امروز
30/1 سینمای حرفهای
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر