jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۴۶۷۵۴ ۰۱ مهر ۱۳۸۶  |  ۰۳:۲۰

فیلم تلویزیونی «دربست تا بهشت» برای پخش در روز عید فطر از شبکه 2 سیما تولید می شود. این فیلم را حسین تبریزی کارگردانی می کند.


فیلمنامه فیلم «دربست تا بهشت» با موضوع مذمت رباخواری و دعای خیر مادر نوشته شده است. این فیلم ، قصه عزیز است که برای خرید یک ماشین پول نزول می کند، اما هر بار برای پرداخت آن دچار مشکل می شود.
مجید یاسر در این فیلم نقش «عزیز» را بازی می کند که راننده تاکسی است. جعفر دهقان هم نقش قدرت را دارد که نزول خوار است. پانته آ مهری نیا هم ایفای نقش همسر عزیز را به عهده دارد. کاظم افرندنیا و زهره صفوی در کنار هم نقش زن و شوهر صاحبخانه عزیز را اجرا می کنند و عنایت بخشی هم در این فیلم لباس پدرزن عزیز را پوشیده است. 2 سارق هم در فیلم «دربست تا بهشت» حضور دارند که نقش آنها را داوود اسدی و پردیس افکاری به عهده دارند.
حسین تبریزی که در پرونده کاری خود فیلمهای تلویزیونی چون مقبره نحس ، سجده عشق و آبی را دارد درباره فیلم «دربست تا بهشت» به خبرنگار ما گفت: 12 روز پیش تصویربرداری را در تهران شروع کردیم که به احتمال زیاد تا هفته آینده ادامه خواهد داشت.
وی افزود: برای این که فیلم تا روز عیدفطر آماده نمایش شود، حسن ایوبی تدوین آن را همزمان با تصویربرداری شروع کرده است و قرار است حامد قورچیان برای آن موسیقی بسازد.
فیلم «دربست تا بهشت» را مسعود اطیابی و مهرزاد نبات چیان تهیه می کنند و در نوشتن فیلمنامه آن احمد رفیع زاده با تبریزی مشارکت داشته است.
دیگر عوامل سازنده این فیلم عبارتند از: مدیرتصویربرداری: حسین ملکی ، صدابردار: مسعود شاهوردی ، طراح گریم: محمد قومی ، طراح صحنه و لباس: شیرین شازده احمدی ، مدیرتولید: محسن دانشور و مدیر تدارکات: حمید اکبری.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

تصویری که روز یکشنبه از حضور وزیر خارجه در مجلس شورای اسلامی منعکس شد، چگونه تصویری بود؟ وزیر خارجه به عنوان مهمان و از باب معارفه و تحلیل وضعیت سیاست خارجی به مجلس دعوت شد؛ اما در لابه‌لای بحث، مکرر همهمه و داد و فریاد از اطراف و اکناف مجلس بلند بود، وزیر خارجه نیز متقابلاً بر حرارت کلام خود می‌افزود، فضای جلسه از حالت گفت‌وگو به جدل میل کرد و درنهایت تصویری متشنج از سطوح بالای حکمرانی در کشور به افکار عمومی مخابره شد.

شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر