jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۶۰۰۹ ۲۴ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۰:۳۶

علی رضا مقصودی به عنوان مدیر شبکه رادیویی جوان کار خود را آغاز کرد.

مدیر شبکه رادیویی جوان معرفی شد

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از خبرنگاران جوان، علی رضا مقصودی طی حکمی از سوی معاون صدای جمهوری اسلامی به عنوان مدیر شبکه رادیویی جوان منصوب شد. او پیش‌تر در تاریخ ۲۴ آذر ۹۸ به عنوان سرپرست این شبکه رادیویی انتخاب شده بود.

مدیر جدید رادیوجوان طی سخنانی درباره مأموریت و نگاه جدید این شبکه رادیویی گفت: نگاه ما توجه به «گام دوم انقلاب اسلامی» است. بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص این‌که جوانان، میدان‌دار اصلی جامعه هستند، رادیو جوان وظایفی دارد که بایستی به سمت فضای پر طراوتی که گام دوم انقلاب ترسیم کرده‌است، حرکت کند. امید آفرینی در بین جوانان جزو وظایف ماست که الحمدلله رادیو جوان به آن سمت حرکت کرده است.

مقصودی با اشاره به حکم خود و مطالبات دکتر شاه آبادی، گفت: توجه به خلاقیت‌ها و شکوفایی جزو اولویت رادیو جوان است و ما قطعا از ظرفیت‌های بالفعل و بالقوه استفاده خواهیم کرد؛ ضمن اینکه بالابردن سطح کیفی برنامه‌ها و مهم‌تر از آن، توجه به امتداد پیام در رادیو در دستور کار ما خواهد بود.

از سوابق مقصودی می‌توان به معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم اقتصادی، مشاور قائم مقام صدا و سیما، مشاور عالی رسانه‌ای و معاون رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور، مشاور رئیس مرکز بسیج و مدیر تولید و فنی صدا و سیما و مدیریت گروه ورزش و جامعه رادیو ورزش اشاره کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر