jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۹۹۱۰۹۱ ۲۸ دی ۱۳۹۵  |  ۱۱:۳۶

اگر دنبال تناسب اندام و برنامه‌ای هستید که با آن وزن کم کنید، این یکی از بهترین برنامه‌هاست. با ورود به برنامه، قد و وزن فعلی‌تان پرسیده می‌شود، بعد وزن دلخواهتان را باید وارد برنامه کنید.

وزن کم کنید

با ثبت وزن ایده‌آل‌، اختلاف وزنی که با آن دارید یا همان وزنی که باید کم کنید مشخص می‌شود. سپس باید تعیین کنید این وزن را در چه مدتی دوست دارید کم کنید. بعد از این‌که این اطلاعات را وارد کردید یک سقف کالری روزانه برای شما تعیین می‌شود.

مثلا اگر تا سه ماه دیگر می‌خواهید به وزن ایده‌آل برسید باید حداکثر ارزش غذایی دریافتی شما 1100 کیلوکالری باشد. حال از صبح که بیدار می‌شوید باید هر غذایی را که می‌خورید، ثبت کنید. در برنامه فهرستی وجود دارد که از آن می‌توانید غذایی که می‌خورید و مقدارش را ثبت کنید. به این ترتیب می‌توانید مواظب باشید سقف کالری روزانه‌تان را رعایت می‌کنید.

لینک دانلود اندروید:goo.gl/yqPGTp

لینک دانلود آی او اس:goo.gl/Ds37Fj

ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

آن زمانی که ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، محدودیت‎های کسب‌وکار را برداشت و به آنها اجازه بازگشایی داد، نکته‎ مهمی در دستور کار قرار گرفت، اجرایی شدن فاز دوم. بعد از بازگشایی برخی از کسب‏وکارها، کشور وارد فاز دوم شد؛ اعمال محدودیت‌های بهداشتی. محدودیت‎های بهداشتی شامل رعایت فاصله‏گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و شستن مرتب دست‎هاست.

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

شیوع ویروس کرونا طی شش ماه اخیر باعث شده حدود 80 درصد مشاغل و کسب و کارها تحت تاثیر قرار گیرند و با مسائلی چون تعدیل نیرو، کاهش تولید یا افزایش هزینه‌ها مواجه شوند و گاهی میزان موجودی آنها در انبار افزایش یابد.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر