jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۹۰۱۰۶۳   ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۷:۱۸

استفاده از دوربین‌های ورزشی یا همان اکشن‌کمراها بسیار جالب و هیجان‌انگیز است، اما مشکل اصلی این دوربین‌ها این است که هنگام فیلمبرداری با چنین ابزارهایی امکان دیدن تصویر از لنز دوربین امکان‌پذیر نیست و حتما باید دست به دامن گوشی‌های هوشمند شوید که البته این هم محدودیت‌هایی را ایجاد کرده و تسلط شما به سوژه‌ها را کاهش می‌دهد.

هیجان را به چشم خود ببینید

به گزارش جام جم کلیک ، شرکت گوپرو به‌عنوان پیشرو در این زمینه راه‌حل جدیدی رو کرده و طرحی مفهومی از یک عینک واقعیت مجازی را رونمایی کرده است که به کاربران گوپرو این امکان را می‌دهد تا با استفاده از آن تصاویر لنز دوربین گوپرو را در همان لحظه روی چشم خود ببینند.

این می‌تواند خبر هیجان‌انگیزی برای کسانی باشد که عکس‌ها و فیلم‌های زیادی را به دلیل رعایت نکردن کادر مناسب از دست داده‌اند. این عینک که Vuzix نام دارد تا 300 متر برد داشته، اما تاریخ و قیمت عرضه آن هنوز مشخص نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها