jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۹۰۱۰۶۳   ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۷:۱۸

استفاده از دوربین‌های ورزشی یا همان اکشن‌کمراها بسیار جالب و هیجان‌انگیز است، اما مشکل اصلی این دوربین‌ها این است که هنگام فیلمبرداری با چنین ابزارهایی امکان دیدن تصویر از لنز دوربین امکان‌پذیر نیست و حتما باید دست به دامن گوشی‌های هوشمند شوید که البته این هم محدودیت‌هایی را ایجاد کرده و تسلط شما به سوژه‌ها را کاهش می‌دهد.

هیجان را به چشم خود ببینید

به گزارش جام جم کلیک ، شرکت گوپرو به‌عنوان پیشرو در این زمینه راه‌حل جدیدی رو کرده و طرحی مفهومی از یک عینک واقعیت مجازی را رونمایی کرده است که به کاربران گوپرو این امکان را می‌دهد تا با استفاده از آن تصاویر لنز دوربین گوپرو را در همان لحظه روی چشم خود ببینند.

این می‌تواند خبر هیجان‌انگیزی برای کسانی باشد که عکس‌ها و فیلم‌های زیادی را به دلیل رعایت نکردن کادر مناسب از دست داده‌اند. این عینک که Vuzix نام دارد تا 300 متر برد داشته، اما تاریخ و قیمت عرضه آن هنوز مشخص نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر