jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۸۹۴۲۸۳ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۹:۴۹

در این گزارش می خواهیم به شما آموزش دهیم چطور می توانید از طریق افزونه ای به نام «HelloFax» و با کمک گوگل درایو، فکس ارسال کنید.

چگونه از جیمیل، فکس ارسال کنیم؟ +عکس

به گزارش جام جم کلیک ، اگر شما هم دوست دارید از طریق اکانت جیمیل خود فکس بفرستید پیشنهاد می کنیم این گزارش را تا انتها بخوانید.

کافیست ابتدا وارد اکانت جیمیل خود شوید. تمام سرویس های گوگل با یک یوزر و پسورد کار می کنند بنابراین می توانید از طریق جیمیل وارد شوید.

در ادامه می توانید به راحتی از طریق صفحه ورودی جیمیل، منوی کشویی را باز کنید و از آن جا گوگل درایو را انتخاب کنید.

در اینجا باید یک سند ایجاد کنید. این کار از بخش create به راحتی قابل انجام است حتی اگر از پیش سندی داشته باشید نیز می توانید از آن استفاده کنید.

حتی اگر ایمیلی حاوی سندی برای شما ارسال شده شما به طور مستقیم از طریق جیمیل می توانید محتوای آن را در گوگل درایو خود ذخیره کنید و از آن استفاده کنید به شکل زیر:

تمام فایل هایی که ذخیره می کنید باید به صورت قابل ویرایش ذخیره شوند.

در این مرحله باید افزونه HelloFax را برای گوگل کروم دانلود کنید و یا اینکه به طور مستقیم آن را به مرورگر خود بیفزایید.

بعد از اینکه این افزونه را به مرورگر افزودید، آیکون آن را در لیست اپلیکیشن هایتان به شکل زیر می توانید ببینید.

بر روی این آیکون کلیک کنید و به آن اجازه دسترسی به گوگل درایوتان بدهید و به اپلیکیشن برای دریافت یا ارسال فاکس دستور بدهید.

بدین صورت که وقتی اپلیکیشن باز شد باید روی گزینه زیر کلیک کنید.

بعد از فشردن این دکمه اپلیکیشن با درایو ادغام شده و فایل ها را به شما نمایش می دهد.

بدین طریق می توانید به راحتی فایل مورد نظر را انتخاب کرده و دکمه مشخص شده را در انتها کلیک کنید تا عملیات به درستی انجام شود.

بعد از این فایل مورد نظر را انتخاب کنید و دکمه انتخاب را کلیک کنید و در مرحله بعد در صورتی که تمایل دارید فایل را ویرایش کنید و شماره فکس را وارد کنید و در نهایت، فاکس مورد نظر را ارسال کنید.

در صورتی که می خواهید فکس شما با کیفیت بالا برای مخاطب فکس شود، تیک گزینه بالا را بزنید و در نهایت روی دکمه سبز رنگ send کلیک کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر