jamejamclick
کلیک امنیت کد خبر: ۸۷۱۷۲۷ ۲۱ دی ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۰

اینستاگرام سرمربی گسترش فولاد توسط افراد سودجو هک شد.

اینستاگرام کمالوند هک شد

به گزارش جام جم ورزشی ، اینستاگرام فراز کمالوند، سرمربی گسترش فولاد مورد حمله هکرها قرار گرفته و برخی افراد سودجو و فرصت طلب با ساختن یک صفحه جدید در این اپلیکیشن اجتماعی سعی کرده‌اند تا به نوعی از وی سؤاستفاده کنند.

البته کمالوند پس از هک شدن اینستاگرامش از اینکه از عکس‌های شخصی وی سواستفاده شود، نگرانی خاصی ندارد و فقط بابت این موضوع نگران است که از طرف وی از طریق این فضاهای مجازی، با مردم آذربایجان ارتباط گرفته شده و از طرف سرمربی گسترش با آنها گفت و گو شود.

شکرریز، وکیل کمالوند با اعلام این خبر، افزود: متاسفانه اینستاگرام فراز کمالوند را هک کرده و برای او پیج شخصی درست کرده‌اند و به وسیله این کار شروع کرده‌اند با مردم صحبت کردن.

وی گفت: از اینجا از کسانی که این کار زشت را کرده‌اند و به حریم شخصی کمالوند تجاوز کرده‌اند هشدار می‌دهم فردا صبح از طریق پلیس فتا و مراجع قضایی پیگیر اعمال زشت آن‌ها خواهم بود. هک کردن صفحه دیگران و سوءاستفاده از نام آن‌ها طبق قوانین رایانه ای جرم محسوب می‌شود و از طرف قانونگذار برای این افراد حبس در نظر گرفته شده است.

وکیل کمالوند تاکید کرد: به کسانی که می‌خواهند از علاقه مردم آذربایجان به کمالوند سوء استفاده کنند هشدار می‌دهم که این رابطه و علاقه به وسیله این اعمال مجرمانه خدشه دار نمی‌شود.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر