jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۲۷۴۰۲   ۲۸ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۳:۰۷

جام جم ورزشی: چهره محبوب فوتبال ایران می گوید کسی نمی تواند او را مجبور به انجام کاری کند.

واکنش علی کریمی به یک شایعه

علی کریمی چهره محبوب فوتبال ایران به شایعات اخیر واکنش نشان می دهد. یکی از این شایعات شرط او برای بازی در تیم ستاره های ایران مقابل ستارگان جهان بود؛ اینکه علی دایی نباید باشد.

به گزارش خبرآنلاین ،کریمی اما می گوید هرگز چنین شرطی نگذاشته است: «هرکسی می تواند در این بازی شرکت کند. از آن گذشته من کی هستم که بخواهم برای مردم شرط بگذارم؟ بازی خیریه متعلق به مردم و من جلوی آنها هیچی نیستم چون اگر حمایت مردم نبود، من علی کریمی نمی شدم. ازهمه آقایان می خواهم بازی قهر و آشتی را تمام کنند چون ما برای هدف مهم تری دور هم جمع می شویم.» او درباره اصرار بعضی ها برای آشتی اش با دایی هم می گوید: «من اگر بخواهم کار را انجام دهم برای دل خودم و مردم انجام می دهم. کسی هم نمی تواند مرا مجبور به کاری کند!»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مهدی
Germany
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۸
آرش عزیزالكی الكی یكی روبزرگ نكنیدوكسی روبی احترام نكنید.ایناهردودتاشون فرزنداین مملكت هستن وقابل احترام . پس باتعصب به كسی توهین وبی احترامی نكنید.
۰
۰
مهدی
Germany
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۸
علی دایی هم یكیه مثل همه بازیكنهای دیگه .من بازیهاشوزاددیدم یه اصطلاحی هست میگن مرده خوری . بازیهای علی دایی بیشتربه مرده خوری میموند بایدهمه به علی دایی پاس میدادن وراهشوبازمیكردن تابره گل بزنه ولی علی كریمی بایدزحمت میكشید وخودش موقعیت گل ایجادمیكرد.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر