jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۸۲۴۸۲۶   ۱۹ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۲:۰۲

یک لانچر خوب می تواند از تغییر در ظاهر و حس آیکون ها و تم های مختلف تا افزودن عملکردهای جدید مانند پوشه های هوشمند و جستجوی کمکی، هر آنچه را که کاربر نیاز دارد در اختیار وی قرار دهد.

10 لانچر برتر اندرویدی

آیا از خیره شده به آیکون های مشابه قدیمی در صفحه خانه دستگاه اندرویدی خود خسته شده اید؟ با نصب لانچرهای اندرویدی سفارشی می توانید ظاهر جدیدی به دستگاه خود بخشیده و از یکنواختی خارج شوید. یک لانچر خوب می تواند از تغییر در ظاهر و حس آیکون ها و تم های مختلف تا افزودن عملکردهای جدید مانند پوشه های هوشمند و جستجوی کمکی، هر آنچه را که کاربر نیاز دارد در اختیار وی قرار دهد. در ادامه با 10 لانچر برتر اندرویدی بیشتر آشنا می شویم.

Nova Launcher

این لانچر رایگان از سرعت بالایی برخوردار است، ظاهر جذابی دارد و قابلیت سفارشی سازی بالایی را نیز ارائه می کند. نوا لانچر یکی از بهترین اپلیکیشن های لانچر اندروید است. این لانچر بین تغییرات ظاهری گسترده و ابزار سفارشی سازی با تاثیر حداقلی بر عملکرد تعادل برقرار کرده و حس و حال جدیدی را به کاربر منتقل می کند.

Apex Launcher

اپکس لانچر یکی دیگر از بهترین لانچرهای اندرویدی است که تعادل خوبی بین ویژگی ها و عملکرد برقرار می کند. از ویژگی های پایه این لانچر می توان به توانایی سفارشی سازی اندازه شبکه صفحه خانه تا نه صفحه و همچنین منو قابل اسکرول تا پنج صفحه اشاره کرد. انیمیشن های انتقال، سبک های مختلف پوشه و سبک های کشویی از دیگر ویژگی های اپکس لانچر هستند. نسخه پولی این اپلیکیشن حتی امکانات و ویژگی های بیشتری مانند ژست های حرکتی اضافی و پشتیبانی از تم افزوده شده را در اختیار کاربر قرار می دهد.

Action Launcher 3

اکشن لانچر 3 اپلیکیشن خود را برای بهره‌مندی از اندروید لالی پاپ و طراحی متریال به روز رسانی کرده است و بهبودهای قابل استفاده خود را نیز در آن ارائه می کند. یک بخش کشویی دسترسی سریع کاربران به اپلیکیشن کتابخانه و ویجت ها را امکان پذیر می کند و ژست های حرکتی جدید سرعت کار بیشتر را رقم می زنند. اکشن لانچر اپلیکیشنی رایگان است و به طور اتوماتیک رنگ غالب عکس پس زمینه دستگاه کاربر را انتخاب کرده و بخش هایی مانند پس زمینه پوشه ها و بخش جستجو را با آن رنگ تطبیق می دهد.

EverythingMe Beta

اورتینگ‌می لانچری رایگان است که قصد دارد صفحه خانه هوشمندتری را در اختیار کاربر قرار دهد. نوار پیش بینی پویای این لانچر مجموعه تغییرات میانبر اپلیکیشن ها و بوک‌مارک ها را بسته به این که در چه مکان و چه زمانی از روز قرار دارید، ارائه می کند. به عنوان مثال، اپلیکیشن های خبرخوان هنگام صبح نمایش داده می شوند، اپلیکیشن های فضای ذخیره سازی ابری و یادداشت هنگام کار و میانبرهای کتاب ها یا فیلم های مورد علاقه هنگام عصر نمایش داده می شوند.

Yahoo Aviate Launcher

یاهو اویت لانچر اپلیکیشنی رایگان است که صفحه خانه ساده شده و اپ دراوری که به صورت خودکار طبقه بندی می شود را ارائه می کند. در طول روز، این لانچر آنچه روی نمایشگر است را تنظیم می کند تا اطلاعات مورد نیاز کاربر در لحظه به وی ارائه شود. بررسی وضعیت هوا، ترافیک و اخبار هنگام صبح، مسیرهای رفت و آمد و رانندگی هنگام حرکت به سوی محل کار و یا نشان دادن اتوماتیک اپلیکیشن های موسیقی هنگامی که هدفون خود را به دستگاه متصل می کنید از ویژگی های یاهو اویت لانچر هستند.

Nokia Z Launcher

همانند دیگر لانچرهای تطبیقی، نوکیا زی لانچر نیز عادات استفاده از اپلیکیشن و عوامل دیگر مانند زمان و روز را برای برجسته سازی اپلیکیشن هایی که این لانچر فکر می کند برای کاربر مفید هستند را دنبال می کند. جستجوی هوشمند مبتنی بر دست خط یکی دیگر از ویژگی های اصلی نوکیا زی لانچر است. این اپلیکیشن رایگان از ویجت ها پشتیبانی نمی کند و همانند دیگر اپلیکیشن های تطبیقی اندکی زمان می برد تا با عادات کاربر آشنا شود.

APUS Launcher

اپوس لانچر اپلیکیشنی با قابلیت سفارشی سازی بالا است که با عکس های پس زمینه، تم ها، انیمیشن ها و ابزارهای مختلف همراهی می شود. اپوس به طور اتوماتیک اپلیکیشن های کاربر را در پوشه های هوشمند طبقه بندی می کند و کنترل های مبتنی بر ژست حرکتی دسترسی سریع به اعلان ها یا بخش جستجو را فراهم می کنند. این لانچر با ابزارهای اضافی مانند تقویت کننده عملکرد و ابزار بررسی باتری همراهی می شود. اپوس لانچر رایگان است.

Smart Launcher 2

اسمارت لانچر 2 صفحه خانه کمینه گرا را در اختیار کاربر قرار می دهد. اپ دراور هوشمند این لانچر به صورت اتوماتیک اپلیکیشن های کاربر را در دسته های مناسب مانند بازی، اینترنت و چندرسانه ای طبقه بندی می کند و البته امکان دسته بندی توسط خود کاربر نیز وجود دارد. نسخه پولی این اپلیکیشن صفحه قفل با قابلیت های بیشتر و همچنین صفحه نمایش دوم که کاربر می تواند ویجت در آن قرار دهد را ارائه می کند.

Buzz Launcher

همانند بسیاری از لانچرهای اندرویدی، باز لانچر این امکان را برای کاربر فراهم می کند تا رابط کاربری شخصی سازی شده خود را ایجاد کند. کار با این لانچر نه تنها ساده است، بلکه امکان به اشتراک گذاری صفحات خانه ایجاد شده به صورت آنلاین یا جستجو طرح های کاربران دیگر را نیز وجود دارد.

Solo Launcher

عصر ایران نوشت: اگر در پی اپلیکیشنی با اثر حداقلی هستید نگاهی به سولو لانچر بیندازید. این لانچر رایگان که با الهام از طراحی متریال اندروید شکل گرفته ویژگی ها و ابزارهای مختلفی را در اختیار کاربر قرار می دهد. کاربران می توانند کنترل های مبتنی بر ژست های حرکتی سفارشی را تعریف کنند. سولو لانچر با یک ابزار امنیتی، تقویم سیستم، اپلیکیشن قفل و محافظ باتری همراهی می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر