jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۰۹۰۷۲   ۲۷ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۳:۳۶

ماموران پلیس فتا شهرستان شوشتر استان خوزستان، فردی را به اتهام برداشت غیر مجاز از حساب بانکی پدرخانمش شناسایی و دستگیر کردند.

خرید شارژ از جیب پدرزن

سرهنگ بهروز حسنوند گفت: با اعلام وصول شکایتی از مراجع قضایی مبنی بر برداشت وجه بصورت نامعلوم از حساب بانکی یکی از شهروندان شهر «شوشتر»، ماموران پلیس فتا این شهرستان تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کردند.

وی افزود: در پیگیری های بعمل آمده کارآگاهان پلیس فتا، متهم شناسایی و با هماهنگی قضایی دستگیر شد.

سرهنگ حسنوند گفت: متهم در تحقیقات پلیس به جرم خود اعتراف کرد و گفت شاکی پدر خانم من است که با سوء استفاده از اعتماد وی پس از بدست آوردن رمز دوم حساب بانکی وی اقدام به پرداخت قبوض و خرید شارژ تلفن همراه و چند مورد خرید اینترنتی کردم.

فرمانده انتظامی شهرستان شوشتر در خاتمه خاطر به شهروندان توصیه کرد در حفظ و نگهداری اطلاعات حساب بانکی خود دقت لازم را داشته باشند و در فواصل زمانی مختلف رمز کارت بانکی خود را تغییر دهند.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها