jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۶۶۱۸۳   ۱۳ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۰

گوگل خدمات Google Now خود را با پشتیبانی از 40 برنامه ثالث بر روی سیستم عامل همراه اندروید به روز کرده است.

خدمات جدید گوگل برای اندرویدی‌ها

به گزارش جام جم کلیک: Google Now که در سال 2012 راه اندازی شده ارائه خدمات جستجوی کاملا شخصی را ممکن کرده و به طور خودکار نتایج مختلف را بر مبنای اقدامات قبلی کاربران مرتب می‌کند.

به عنوان مثال اگر کاربری محل کارش را ترک و به سمت منزل حرکت کند، برنامه نقشه گوگل به طور خودکار فعال شده و به فرد در مورد تصادفی که در مسیر حرکتش به سمت منزل رخ داده هشدار داده و مسیر جایگزین را به وی پیشنهاد می دهد.

گوگل به تناسب اقدامات کاربران برنامه های دیگری را در قالب کارت‌های جداگانه اعم از تقویم، جیمیل، جستجو و ... فعال می کند. از جمله برنامه های ثالث سازگار شده با این خدمات می توان به Lyft، eBay، Ford، Pandora اشاره کرد.

افزایش سازگاری Google Now با برنامه های ثالث از جمله درخواست های کاربران از گوگل بوده و با این کار دسترسی به اخبار، موسیقی های مورد علاقه، برنامه های آموزشی و حتی برنامه‌های سازگار با پوشیدنی‌های هوشمند تسهیل می‌شود. هنوز مشخص نیست آیا این خدمات برای کاربران نسخه سازگار با آیفون و آی پد برنامه Google Now هم عرضه می شود یا خیر.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صدای گام دوم در «رادیو انقلاب»

صدای گام دوم در «رادیو انقلاب»

رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم تصریح می‌کنند: «انقلاب‌ اسلامی پس از نظام‌سازی، به رکود و خاموشی دچار نشده و نمی‌شود و میان جوشش انقلابی و نظم سیاسی و اجتماعی تضاد و ناسازگاری نمی‌بیند، بلکه از نظریه نظام انقلابی تا ابد دفاع می‌کند.»

شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر