عامل توزیع مواد مخدر در گالیکش استان گلستان که به نقل از گفته های خانواده اش دو سال پیش فوت کرده بود با هوشیاری مأموران پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شد.
کد خبر: ۷۶۴۹۳۵
دستگیری متهمی که مرده بود!

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ غلام رضایی، فرمانده انتظامی گالیکش گفت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان با هماهنگی مراجع قضایی و همکاری مأموران پلیس آگاهی خراسان شمالی طی یک عملیات موفق به شناسایی و دستگیری یکی از عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر شدند.

وی افزود: «فریدون» 30 ساله که دو سال پیش به اتهام حمل و خرید و فروش مواد مخدر دستگیر و به زندان منتقل شده بود هنگام مرخصی از زندان متواری و دیگر به زندان مراجعت نکرده بود.

این مقام انتظامی گفت: مأموران با اطلاع از متواری شدن متهم با هماهنگی مراجع قضایی به درب منزل وی مراجعه کردند که خانواده متهم با ارائه مدارک و مستندات اعلام کردند فرد مورد نظر به دلیل بیماری فوت کرده است.

سرهنگ رضایی افزود: پس از مدتها و در پی اظهارات ضد و نقیض خانواده متهم مأموران دریافتند وی زنده بوده و هم اکنون در یکی از شهر های استان خراسان شمالی زندگی می کند.

فرمانده انتظامی گالیکش با اشاره به تشکیل تیم عملیاتی و هماهنگی با مراجع قضایی خاطر نشان کرد: مأموران به محل اختفاء وی مراجعه و با همکاری مأموران پلیس آگاهی خراسان شمالی طی یک عملیات موفق به دستگیری وی شدند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها