jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۶۴۴۴۷   ۰۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۰۶

این گجت یک ایستگاه مرکزی و چند گجت کوچک‌تر دارد که درون تخت هر یک از اعضای خانواده قرار گرفته و زمان و وضع خواب هر یک از افراد را زیر نظر می‌گیرد.

با این گجت آسوده بخوابید

بسیاری از افراد زمان کمی برای خوابیدن و استراحت کردن دارند، کیفیت خواب و اطلاع از آن از اهمیت بالایی برخوردار است. به این منظور گجتی به‌نام HugOne ساخته شده است.

این گجت یک ایستگاه مرکزی و چند گجت کوچک‌تر دارد که درون تخت هر یک از اعضای خانواده قرار گرفته و زمان و وضع خواب هر یک از افراد را زیر نظر می‌گیرد. با ارسال این اطلاعات به تلفن هوشمند، می‌توان کیفیت خواب یک نفر یا همه اعضای خانواده را مشاهده کرد.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر