jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۶۴۴۴۷   ۰۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۰۶

این گجت یک ایستگاه مرکزی و چند گجت کوچک‌تر دارد که درون تخت هر یک از اعضای خانواده قرار گرفته و زمان و وضع خواب هر یک از افراد را زیر نظر می‌گیرد.

با این گجت آسوده بخوابید

بسیاری از افراد زمان کمی برای خوابیدن و استراحت کردن دارند، کیفیت خواب و اطلاع از آن از اهمیت بالایی برخوردار است. به این منظور گجتی به‌نام HugOne ساخته شده است.

این گجت یک ایستگاه مرکزی و چند گجت کوچک‌تر دارد که درون تخت هر یک از اعضای خانواده قرار گرفته و زمان و وضع خواب هر یک از افراد را زیر نظر می‌گیرد. با ارسال این اطلاعات به تلفن هوشمند، می‌توان کیفیت خواب یک نفر یا همه اعضای خانواده را مشاهده کرد.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها