jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۴۷۰۱۸   ۱۷ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۳

فیلم جدید ده نمکی در ورزشگاه آزادی

«رسوایی2»در داربی کلید خورد

دو هفته قبل همزمان با بازی استقلال-پرسپولیس پلان هایی از فیلم جدید مسعود ده نمکی با عنوان موقت «همشهری ها» فیلمبرداری شد.

«رسوایی2»در داربی کلید خورد
بخشی از این پلان ها داخل استادیوم آزادی و بخشی از آنها در بیرون ورزشگاه فیلمبرداری شد که به حواشی این بازی اختصاص داشت. ظاهرا بخش هایی از داستان «همشهری ها» به فوتبال اختصاص دارد.

مسعود ده نمکی همچنین سکانس های هلی شات فیلمش را هم طی هفته گذشته در تهران فیلمبرداری کرده است که فرشاد گل سفیدی به عنوان مدیر فیلمبرداری، ده نمکی را همراهی کرده است. به غیر از فیلمبرداری این سکانس ها، این فیلم جلوه های ویژه کامپیوتری دارد که ساخت آن آغاز شده است. فیلمنامه «همشهری ها» تکمیل شده و طبق برنامه ریزی انجام شده انتخاب بازیگران و عوامل بعد از جشنواره فیلم فجر انجام می شود.

قرار است اولین پلان های فیلم بهار سال 94 فیلمبرداری شود. فیلمی که قصه ای تخیلی-عرفانی دارد و در مکان و زمان مشخصی روایت نمی شود. لوکیشن های فیلم ده نمکی در تهران قرار دارد و 5 بازیگر ایفاگر نقش های اصلی آن خواهند بود. گفته می شود ده نمکی قصد دارد از 3 چهره جدید در «همشهری ها» استفاده کند. ضمن اینکه هنوز حضور هیچ کدام از بازیگران «رسوایی» در این فیلم قطعی نشده است. اگر تعدادی از بازیگران «رسوایی» در فیلم تازه این کارگردان بازی کنند‏‏ٌ، فیلم با نام «رسوایی2» جلوی دوربین می رود در غیر این صورت «همشهری ها» نام فیلم ده نمکی خواهد بود. داستان فیلم البته هیچ ارتباطی به «رسوایی» ندارد.
تمام هزینه های این فیلم توسط بخش خصوصی تامین می شود. چند سرمایه گذار برای تولید این فیلم اعلام آمادگی کرده اند که هنوز ده نمکی با هیچ کدام از آنها قرارداد امضا نکرده است.
از جمع عوامل پشت دوربین تاکنون تنها حضور فرشاد گل سفیدی در مقام فیلمبردار و مجتبی امینی در مقام مدیر تولید قطعی شده است. (بانی فیلم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر
سلبریتی‌ زده نیستیم

مژده لواسانی، مجری «بسته پیشنهادی» از ویژگی‌های برنامه‌ای می‌گوید بعد از مد‌ت‌ها با آن به تلویزیون بازگشته است

سلبریتی‌ زده نیستیم

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها