jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۳۵۲۴۷   ۱۸ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۰

این گجت کوچک به تلفن هوشمند وصل می‌شود و از طرف دیگر به وسیله یک دیود مادون قرمز با کولر گازی ارتباط برقرار می‌کند.

تهویه هوا از راه دور

افزودن قابلیت‌های هوشمند به سیستم‌ها و دستگاه‌های قدیمی نه‌تنها آنها را جذاب و به‌روز می‌کند، بلکه از صرف هزینه اضافی نیز جلوگیری می‌شود. برای مثال گجت هوشمندی برای اتصال به سیستم تهویه خانه ابداع شده است. این گجت کوچک به تلفن هوشمند وصل می‌شود و از طرف دیگر به وسیله یک دیود مادون قرمز با کولر گازی ارتباط برقرار می‌کند. گجت با اتصال به شبکه اینترنت دما، رطوبت، میزان نور خورشید و شلوغی اتاق را اندازه می‌گیرد و براساس داده‌های جمع‌آوری شده بهترین دما را تنظیم می‌کند. نکته قوت این گجت امکان هدایت آن هنگام خروج از منزل است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دم حامدها گرم!

دم حامدها گرم!

خوابمان نمی‌برد. چه مرضی داشتیم که بعد از یک عالمه پیاده‌روی در اردوی نظامی آخر دوره آموزشی خدمت خوابمان نمی‌برد را خدا می‌داند.

حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر