jamejamonline
استان ها عمومی کد خبر: ۶۹۶۲۱۵   ۲۴ تير ۱۳۹۳  |  ۱۴:۵۲

فرد متقلبی که با معرفی خود به عنوان کارمند یکی از ارگان های دولتی از فردی، 38 میلیون و 600 هزار ریال کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.

کارمند قلابی دستگیر شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ جعفر رحمتی رییس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: در پی شکایت شهروندی مبنی بر اینکه فردی با معرفی خود به عنوان کارمند یکی از ارگان های دولتی، جهت انجام مراحل اداری از وی 38 میلیون و 600 هزار ریال وجه نقد اخذ و متواری شده، شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی با اعلام اینکه متهم این پرونده تصور نمی کرد که خیلی زود توسط پلیس شناسایی و دستگیر شود، افزود: ماموران با اخذ مشخصات متهم از شاکی، وی را به هویت «ن – الف» شناسایی، دستگیر و جهت ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل کردند.

رییس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: متهم دستگیر شده در بازجویی های صورت گرفته اعتراف کرد ، وقتی جهت انجام کار اداری به یکی از ادارات استان مراجعه کرده بودم اعتماد شاکی را جلب و طوری وانمود کردم که کارمند این اداره می باشم.پس از جلب اعتماد شاکی، مبلغ 38 میلیون و 600 هزار ریال وجه نقد از وی اخذ و متواری شدم.

رییس پلیس آگاهی استان زنجان افزود: متهم دستگیر شده، در بازجویی صورت گرفته به بزه انتسابی اعتراف و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.