jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۶۸۱۵۴۱   ۱۸ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۴

نازلی رجب پور گفت: بازیگر نقش « لیلی» در سریال ستایش 2 در ابتدا در نقش «نازگل» جلوی دوربین رفت.

«ستایش 2» همه را شگفت زده می‌کند

نازلی رجب پور بازیگر نقش لیلی در سریال ستایش2 درخصوص حضور خود دراین مجموعه گفت: برای نقش اصلی فیلم نهایی دخترها فریاد نمی‌زنند به کارگردانی پوران درخشنده درحال تست بودم که طراح لباس این پروژه من را به سعید سلطانی معرفی کرد.

وی افزود: بنا به دلایلی من برای آن نقش انتخاب نشدم و گلناز طباطبایی ایفای آن را برعهده گرفت.

رجب پور تصریح کرد: پس از معرفی من به سعید سلطانی قرار شد من در نقش نازگل دختر ستایش و لعیا زنگنه هم در نقش کاراکتر ستایش ایفای نقش کنیم.

وی اظهار داشت: حدود 3 قسمت از این مجموعه هم فیلم‌برداری شد و ما جلوی دوربین رفتیم اما بنا به دلایلی تصویربرداری کار تعطیل شد و پروژه به تأخیر افتاد.

رجب پور بیان کرد: پس از شروع دوباره تصویربرداری نرگس محمدی در نقش ستایش و من نیز در نقش لیلی دختر صابر جلوی دوربین رفتیم.

وی دلیل این تغییر نقش را این‌گونه عنوان کرد: من خود نیز از دلایل این تغییرات اطلاعی ندارم ولی از اینکه نقش لیلی این مجموعه را ایفا می‌کنم بیشتر رضایت دارم.

رجب پور تصریح کرد: زمانی که وارد این پروژه شدم خیلی برایم مهم نبود که نقش ستایش را چه کسی ایفا می‌کند ولی علاقمند به ماندن در نقش نازگل بودم اما بعد از این تغییرات به نقش لیلی بیشتر علاقمند شدم.

وی در این باره ادامه داد: همه‌ی اطرافیان اظهار داشتند که چهره من به نقش نازگل و خانواده ستایش شباهت بیشتری دارد اما در نهایت گروه اینگونه تشخیص دادند.

/Media/Image/1393/03/18/635378245045665036.jpg

رجب پور درباره خصوصیات شخصیتی کاراکتر لیلی عنوان کرد: لیلی دختری با ذات مثبت است که خیلی از شیطنت‌های ذاتی رعنا را ندارد اما با توجه به اینکه هر دوی آن‌ها مدتی برای ادامه تحصیل درخارج از کشور زندگی کردند واز ابتدا لیلی حضور مادر را در زندگی‌اش حس نکرده بنابراین تمام خلاهایی نبود مادر را رعنا برایش پرکرده بنابراین پیرو خواهرش است.

وی دراین باره تصریح کرد: شاید خیلی از این رفتارها برخلاف میل ذاتی لیلی باشد ولی او تابع خواهرش است اما در نهایت لیلی دختر مثبتی است واز علاقه‌ی محمد پسر ستایش نیز به خودش به چیزهایی پی برده است.

وی درباره اینکه در سریال به طور مشخص به اقامت این دو خواهر درخارج از کشور اشاره ای نشده بیان کرد: با توجه به صحبت‌های اولیه ما با کارگردان و نویسنده این اثرگفته شد که این دو خواهر مدتی در خارج اقامت داشتند و البته در اوایل داستان در مکالمه و دیالوگ به این موضوع اشاره شده و حتی طرز لباس و آداب و رسوم این دو خواهر شباهتی به آداب و رسوم ایرانی ندارد.

وی در ادامه اظهار داشت: قبل از بازی در ستایش در دو تله فیلم بازی کرده بودم که البته هیچ کدام پخش نشده اما من خیلی خوشحالم ومعتقدم خدا من را خیلی دوست داشت که اولین بازی و معرفی من به دنیای بازیگری در سریال ستایش بود.

وی در این باره اظهار داشت: با توجه به اینکه من انتظار بازی در نقش نازگل را داشتم ولی بعدها اتفاقی افتاد که با هم شرایط خوشحالم که در این پروژه ودر نقش لیلی بازی کردم.

این بازیگر درباره کار با این گروه گفت: کار با این گروه بسیار خوب بود سعید سلطانی فوق‌العاده انسان مهربانی است وتمامی گروه را با مهربانی همراهی می‌کرد وهمچنین نوشته‌های نویسنده این اثر را بسیار دوست دارم به انضمام اینکه تهیه کننده این اثر با توجه به مشکلات مالی زیاد پشت این پروژه ایستاد.

وی درباره اینکه تا چه اندازه کاراکتر لیلی با شخصیت اصلی خود شباهت دارد، اظهار داشت: آرام و ساکت بودن لیلی بسیار شبیه به شخصیت اصلی خودم است اما تابع بودن لیلی اصلاً هیچ شباهتی به من ندارد.

رجب پور درخصوص ساخت سری سوم ستایش اظهار داشت: ساخت سری سوم ستایش در مرحله نگارشی است و گویا سازمان خواستار ساخت سری سوم آن است.

وی در این باره ادامه داد: باید سری سوم ستایش ساخته شود چرا که در صورت رخ ندادن بسیاری از سوال‌ها و ابهام ها برای مخاطب باقی می‌ماند ودر واقع سری سوم مکمل وتکمیل کننده‌ی سری دوم است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ماجراهای عجیب وغبریب زیادی در ادامه سری دوم ستایش اتقاق می‌افتد که مخاطب انتظار اینگونه اتفاقات را ندارد واین قول را می‌دهم که مخاطب در ادامه از روند قصه متعجب خواهد شد. (باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

سلمان؛ نقطه‌ عطف سریال‌ سازی

سلمان؛ نقطه‌ عطف سریال‌ سازی

پس از یک دهه وقفه، خوشبختانه در دوره اخیر ریاست محترم سازمان صداوسیما، گره از کار ساخت دو پروژه الف ویژه که سال‌ها گرفتار مشکلات و موانعی بودند باز شد و کلید خوردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها