jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۳۹۷۷۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۵:۱۵

طرح هدیه سازمان سینمایی به مردم که با عنوان «سینما سلام» مطرح شده است، در تاریخ ۱۰ بهمن ماه و در آستانه جشن پیروزی انقلاب اسلامی در تمام استان‌های ایران اجرایی می‌شود.

جام جم سرا: حبیب ایل‌بیگی رئیس کمیته طرح «سینما سلام» گفت: طرح «سینما سلام» از جمله طرح‌هایی بود که ابتدا در سازمان سینمایی مطرح شد و به همین دلیل طی جلسات مختلفی که با مسئولان سازمان سینمایی، پخش‌کننده‌های فیلم و انجمن سینماداران داشتیم به این نتیجه رسیدیم که دو روز ۲۱ شهریور ماه به مناسبت روز ملی سینما و همچنین ۱۰ بهمن ماه را به مناسبت جشن پیروزی انقلاب اسلامی برای اختصاص این هدیه فرهنگی به مردم انتخاب کنیم.
وی فیلم‌هایی را که در این روز به طور رایگان نمایش داده می‌شود، مجموعه آثار در حال اکران دانست که می‌توان فیلم‌های «برلین منفی هفت»، «روز روشن»، «پنجشنبه آخر ماه»، «آسمان زرد کم عمق»، «خسته نباشید»، «دل بیقرار»، و «تنهای تنهای تنها» را از میان آنها نام برد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر