jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۳۹۷۷۰   ۰۷ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۵:۱۵

طرح هدیه سازمان سینمایی به مردم که با عنوان «سینما سلام» مطرح شده است، در تاریخ ۱۰ بهمن ماه و در آستانه جشن پیروزی انقلاب اسلامی در تمام استان‌های ایران اجرایی می‌شود.

جام جم سرا: حبیب ایل‌بیگی رئیس کمیته طرح «سینما سلام» گفت: طرح «سینما سلام» از جمله طرح‌هایی بود که ابتدا در سازمان سینمایی مطرح شد و به همین دلیل طی جلسات مختلفی که با مسئولان سازمان سینمایی، پخش‌کننده‌های فیلم و انجمن سینماداران داشتیم به این نتیجه رسیدیم که دو روز ۲۱ شهریور ماه به مناسبت روز ملی سینما و همچنین ۱۰ بهمن ماه را به مناسبت جشن پیروزی انقلاب اسلامی برای اختصاص این هدیه فرهنگی به مردم انتخاب کنیم.
وی فیلم‌هایی را که در این روز به طور رایگان نمایش داده می‌شود، مجموعه آثار در حال اکران دانست که می‌توان فیلم‌های «برلین منفی هفت»، «روز روشن»، «پنجشنبه آخر ماه»، «آسمان زرد کم عمق»، «خسته نباشید»، «دل بیقرار»، و «تنهای تنهای تنها» را از میان آنها نام برد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها