jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۱۲۵۵۸ ۱۳ آبان ۱۳۹۲  |  ۱۴:۲۰

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با تشریح جزئیات قیمت کالاهای مورد نیاز مساجد و هیات‌های مذهبی در ماه محرم و صفر، گفت: براساس تصمیم دولت، قیمت برنج هندی ۳۷۵۰ تومان، شکر ۱۹۰۰ تومان و گوشت قرمز منجمد ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان است.

یدالله صادقی در گفت‌وگو با مهر گفت: دولت برای تنظیم بازار کالاهای اساسی در ماه محرم و صفر و تامین نیاز هیات‌های‌ مذهبی و مساجد، برنامه‌هایی تدارک دیده است که بر اساس آن، تقاضای مازاد بر بازار وارد نشود. بر این اساس، سه نوع برنج آمریکایی، هندی و آرژانتینی به ترتیب به قیمت ۲۱۵۰، ۳۷۵۰ و ۲۲۰۰ تومان عرضه خواهد شد. وی تصریح کرد: هر کیلوگرم گوشت قرمز منجمد برزیلی نیز برای توزیع در ماه محرم و صفر به قیمت کیلویی ۱۶هزار و ۵۰۰ تومان تدارک دیده شده است.

به گفته صادقی، هر کیلوگرم شکر نیز با نرخ ۱۹۰۰ تومان و هر کیلو قند نیز با قیمت ۲ هزار تومان در اختیار مساجد و هیات‌ها برای توزیع نذورات قرار می‌گیرد.
>> روزنامه تهران امروز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

دی ماه، در فصل تاریخ انقلاب اسلامی به نمادهایی چون «قیام» و «مقاومت» مزین شده است که همواره باید با بازنمایی و یادآوری این شاخص‌ها به بازنمایی و بازنشرگفتمان انقلاب اسلامی پرداخت.

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر