jamejamsara
سرا پیشخوان سرا کد خبر: ۵۷۵۸۵۴ ۱۱ تير ۱۳۹۲  |  ۱۱:۴۳

صبحانه از وعده‌های مهم غذایی است که در تامین سلامت افراد، نقش و اهمیت خاصی دارد. با خوردن یک صبحانه کامل، روز را با نشاط بیشتری سپری کنید. این هم یک صبحانه لذیذ؛ بفرمایید.

 

 

مواد لازم برای چهار نفر:

گوجه نسبتا درشت، ۴ عدد

قارچ ریز خرد شده، چند عدد

پنیر پیتزا، ۱۰۰ گرم

پوره سیب‌زمینی، یک فنجان

تخم‌مرغ، ۴ عدد

نمک و فلفل به اندازه لازم

 

طرز تهیه:

ابتدا قسمت بالای گوجه‌ها را یک برش حلقه‌ای زده و به آرامی داخل آن را خالی کنید. طوری که به دیواره و کف گوجه آسیبی نرسد و سوراخ نشود. بعد کمی به آن نمک بپاشید. پنیر رنده شده را با قارچ خردشده مخلوط کرده و گوجه‌ها را تا نیمه، از قارچ و پنیر پر کنید. بعد روی آن کمی پوره سیب‌زمینی بگذارید. مقدار پوره نباید گوجه را پر کند و باید جا برای تخم‌مرغ بماند. قبل از شکستن تخم‌مرغ‌ها، برای هر گوجه تکه‌ای کاغذ آلومینیومی آماده کرده و گوجه‌ها را روی آنها قرار داده و سینی فر را چرب کرده و روی مواد هر گوجه یک عدد تخم‌مرغ بشکنید و آرام کاغذ را برای گوجه‌ها به صورت قالب درآورید، طوری که روی گوجه‌ها پوشیده نشود. فر را که قبلا گرم کرده‌اید روی ۱۷۵ درجه قرار داده و گوجه‌ها را به مدت ۱۵ دقیقه در طبقه وسط فر گذاشته و صبر کنید تخم‌مرغ‌ها کاملا بسته شود. آنها را از فر در آورده و روی آنها فلفل یا گلپر بپاشید و سرو کنید. نوش جان

>> چاردیواری

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر