jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۶۳۰۹۲   ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۱۹:۲۲

گزارش تمرینات تیم ملی؛

پولادی با پای گچ گرفته آمد

اردوی تیم ملی فوتبال در حالی از امروز چهارشنبه آغاز شد که پای یکی از بازیکنان دعوت به شده در اردو مدتهاست به خاطر مصدومیت در گچ قرار دارد.

پولادی با پای گچ گرفته آمد


در لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال، نام مهرداد پولادی در حالی به چشم آمد که این بازیکن چند هفته‌ای است که پای خود را در گچ قرار داده و مشخص نیست سرمربی تیم ملی فوتبال بر چه اساسی این بازیکن پرسپولیس را به اردو فراخوانده است.

پولادی که امروز هم در اردو حاضر بود با پای گچ گرفته به سالن فوتسال رفت و در کنار ملی‌پوشان این رشته به وزنه زدن پرداخت. این در حالی بود که همزمان بازیکنان تیم ملی فوتبال بر روی زمین چمن کمپ تیم های ملی در حال تمرین بودند. قرار است امشب معاینات نهایی را پزشک متخصص وی انجام دهد و در صورتی که پیشرفت بهبود پای مصدوم وی خوب باشد گچ پای این بازیکن را باز کند اما معلوم نیست این بازیکن از چه زمانی می تواند در تمرینات تیمی شرکت کند. با این حال کارلوس کی روش از این بازیکن خواسته همچنان در اردو حاضر باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر