پوستر دیواری یکی از انواع دیوارپوش هایی است که در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته و افراد زیادی برای دیزاین دکوراسیون خود از این دیوار پوش استفاده می‌کنند. انواع دیوارپوش ها در طرح ها و مدل های مختلف به تولید می رسند که هر یک می‌تواند باعث زیبایی و پوشش دیوار ها شود.
کد خبر: ۱۳۵۰۲۸۱
امروزه استفاده از پوستر دیواری بسیار افزایش پیدا کرده و این دیوارپوش محبوب با توجه به زیبایی و جذابیت بالایی که دارد بسیار پرفروش است.

 پوستر دیواری ها اغلب در کنار کاغذ دیواری ها و نیز در کنار رنگ ساختمان به کار می روند. به دلیل اینکه پوستر دیواری با توجه به تصاویری که دارد بسیار مورد توجه بوده و دکوراسیون را تحت تاثیر قرار می دهد ، معمولاً برای یکی از دیوار ها در هر اتاق استفاده می شود و سایر دیوار ها می توانند با استفاده از رنگ ساختمان و کاغذ دیواری و غیره پوشش داده شوند.
 

پوستر دیواری چیست؟


خرید انواع پوستر دیواری با کیفیت


 پوستر دیواری ها در تنوع بالایی از نظر مدل ،طرح، رنگ بندی، قیمت و غیره می باشند. این دیوارپوش با تنوع طرح و رنگ توانسته پاسخگوی نیاز تمامی مشتریان باشد و افراد با سلایق مختلف بتوانند پوستر دیواری مورد نظرشان را تهیه نمایند. پوستر دیواری ها از نظر طرح و سبک می‌تواند در انواع پوستر دیواری تاریخی، پوستر دیواری طبیعت، پوستر دیواری سنتی، پوستر دیواری کودکانه، پوستر دیواری نوجوان، پوستر دیواری اسپرت، پوستر دیواری کلاسیک و.... باشد.
پوستر دیواری از نظر قیمت نیز بسیار متنوع بوده و در واقع قیمت دیوارپوش با توجه به کیفیت، مدل، طرح و غیره در نظر گرفته می‌شود بنابراین شما باید با توجه به بودجه ای که می خواهید در این زمینه اختصاص دهید، خرید خود را انجام دهید.برای خرید پوستر دیواری شما می توانید در فروشگاه دیوار دکور تنوع این محصول را مشاهده نمایید و خرید خود را به صورت اینترنتی و آسان انجام دهید.
 

تفاوت پوستر دیواری و کاغذ دیواری


 پوستر دیواری از دیوار پوش هایی است که شباهت بسیار زیادی به کاغذ دیواری داشته و از آن در بخش دکوراسیون داخلی استفاده ی زیادی می شود، یکی از تفاوت هایی که میان پوستر دیواری و کاغذ دیواری وجود دارد ، طرح پوستر دیواری است که از یک شکل کامل تشکیل شده و می تواند تصویری از یک گل، طبیعت ،چهره و غیره باشد. اما کاغذ دیواری ها دارای نقش های کوچک و تکراری می باشند که به همین جهت موجب تفاوت این دو دیوارپوش شده است. بیشتر تصاویری که در پوستر دیواری ها چاپ می‌شود ، به صورت سه بعدی بوده و می تواند تاثیرات زیادی بر روی فضا و جذابیت دیزاین داخلی بگذارد.

طریقه نصب پوستر دیواری و کاغذ دیواری شبیه به هم بوده و فقط با این تفاوت که کاغذ دیواری رول های مشابهی داشته و رول ها در کنار یکدیگر بر روی دیوار چسبانده شده و در انتها اضافه ی رول برش داده می شود. اما پوستر دیواری از تکه هایی تشکیل شده که هر رولش باید در جای خود قرار گیرد تا در نهایت یک شکل کامل را به ما نمایش دهد.
 

فروش پوستر دیواری با قیمت ارزان


 پوستر دیواری ها به صورت آماده و یا سفارشی عرضه می گردد و افراد می‌توانند خرید پوستر دیواری را به راحتی از فروشگاه های دکوراسیون داخلی خریداری نمایند. فروشگاه دیوار دکور یکی از ارائه کنندگان پوستر های دیواری در انواع مختلف از جمله معمولی و سه بعدی بوده و با سال ها توانسته یکی از فروشگاه های کامل و تخصصی در این زمینه باشد.
 

کاربرد پوستر دیواری 


پوستر دیواری ها برای هر فضایی مناسب هستند و می توان برای منازل،محیط کار و غیره از آن استفاده کرد. انتخاب طرح پوستر دیواری بسیار مهم است و با توجه به تنوع بسیار گسترده این محصول در سطح بازار ، می توان انواع دلخواه را به راحتی تهیه نمود.بنابراین شما با توجه به مکانی که میخواهید پوستر دیواری را نصب نمایید می توانید طرحی مناسب را انتخاب کنید. با توجه به جذابیت که پوستر دیواری ها دارند ، معمولاً اصلی‌ترین دیوار در هر اتاق را به آن اختصاص می دهند تا بتوانند بیشترین تأثیرگذاری را از نظر زیبایی ایجاد نمایند. شما می توانید در منازل برای اتاق پذیرایی و اتاق های خواب از پوستر دیواری های متنوع استفاده کنید. انواع پوستر دیواری از قبیل پوستر دیواری طبیعت ،پوستر دیواری سنتی، پوستر دیواری چهره، پوستر دیواری ساحل و جنگل و غیره هم مناسب برای دکوراسیون منازل و خواهد بود.بسیار مهم است که پوستر دیواری ها را برای منازل در انواع رنگ های روشن تر انتخاب کنید تا فضا را بازتر نشان داده و آرامش دهنده نیز باشد.
 

فواید پوستر دیواری با کیفیت


 پوستر دیواری ها مانند سایر لوازم دکوراسیون داخلی دارای مزایای بسیار زیادی هستند که موجب شده تا افراد زیادی برای دکوراسیون منازل، محیط کار و غیره از این دیوارپوش بهره ببرند.اما باید توجه کنید که در انتخاب پوستر دیواری باید مواردی را در نظر بگیرید تا در نتیجه انتخاب خوبی را داشته باشید.یکی از موارد بسیار مهمی که در خرید پوستر دیواری باید به آن دقت داشته باشید انتخاب هوشمندانه طرح پوستر دیواری می باشد و بنابراین شما باید با توجه به متراژ و فضایی که می‌خواهید پوستر دیواری در آنجا نصب شود، خرید خود را انجام دهید. طرح‌ هایی که برای منازل استفاده می‌شود متفاوت از طرح‌ های مرتبط با مشاغل بوده و باید توجه کنید که برای هر محیط متناسب با آن مکان ، طرح این دیوارپوش را انتخاب نمایید. در ادامه به فواید پوستر دیواری می پردازیم:
 

ثبات رنگ


 پوستر دیواری ها در طول زمان تغییر رنگ نمی دهند و ثبات رنگی بسیار زیادی دارند.بنابراین این مزیت بر طول عمر پوستر دیواری ها افزوده و کارآیی آن را در دیزاین داخلی بسیار زیاد کرده است.
 

مقرون به صرفه


یکی از فواید بسیار مهم پوسته دیواری ها قیمت مناسب و مقرون به صرفه این دیوارپوش می‌باشد پوستر دیواری ها در سطح بازار با قیمت گذاری های مختلف ارائه می شوند که این قیمت گذاری بر اساس کیفیت و مرغوبیت این دیوارپوش می باشد بنابراین شما می‌توانید پوستر دیواری را با قیمت بسیار مناسبی تهیه نمایید.
 

قابلیت شستشوی


 پوستر دیواری ها قابل شستشو بوده و زمانی که سطح آن دچار آلودگی و گرد و غبار شود می توان با استفاده از یک اسفنج یا دستمال نمدار سطح آن را تمیز کرد.
 

ماندگاری بالا


یکی از مزایای بسیار مهم پوستر دیواری ها طول عمر بالای این محصول بوده و همین موجب شده تا تعویض های مکرر از بین برود و افراد با نصب پوستر دیواری سال‌ها از آن بهره ببرند البته انتخاب هوشمندانه با توجه به جنس و کیفیت پوستر دیواری تاثیر بسیار بالایی در طول عمر این دیوارپوش خواهد داشت. دیوار دکور یکی از مجموعه های فعال در زمینه ارائه انواع پوستر دیواری و کاغذ دیواری در کشورمان است که محصولاتش را با کمترین قیمت به دست مصرف کنندگان می رساند.
 

نصب آسان


یکی از دیگر مزایای پوستر دیواری که بسیار مهم است نصب آسان آن می باشد بنابراین شما در کمترین زمان می‌توانید این دیوارپوش را نصب کنید که در مقایسه با سایر دیوارپوش ها و رنگ ساختمان قابل قیاس نمی باشد. نصب پوستر دیواری نیاز به دقت بالایی دارد که باید از افراد متخصص در این زمینه بهره بگیرید.
 

پوستر دیواری چیست؟
چاپ طرح به صورت سفارشی


اگر شما نتوانستید طرح مورد علاقه خود را از طرح های بی شمار پوستر دیواری ها بیابید اصلا نگران نباشید زیرا می توانید به مجموعه های تولید پوستر دیواری طرح دلخواه خود را سفارش دهید تا در زمان کوتاه پوستر دیواری اختصاصی خود را داشته باشید.برای خرید پوستر دیواری با کیفیت بالا و قیمت ارزان از فروشگاه دیوار دکور دیدن فرمایید و خرید خود را به صورت اینترنتی و با اطمینان کامل انجام دهید.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها