jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۳۰۸۰۲   ۱۷ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۲:۰۱

بر روی سامانه آموزش و پرورش

ابلاغ شهریه مدارس غیردولتی

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی از ابلاغ شهریه بیش از ۱۵ هزار مدرسه و پیش دبستانی غیردولتی در سامانه آموزش و پرورش خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما،  شهریار فولادوند گفت: خانواده‌ها می‌توانند با مراجعه به سامانه mosharekatha.ir از شهریه هر مدرسه مطلع شوند.

وی افزود: موسسان مدارس نیز می‌توانند پس از ورود به سامانه، به دریافت پوستر شهریه اقدام کنند.
 
فولادوند تاکید کرد: چنانچه مؤسسی به شهریه ابلاغی معترض است باید قبل از دریافت پوستر شهریه، به ثبت اعتراض خود در سامانه اقدام کند و پس از دریافت پوستر شهریه امکان ثبت اعتراض وجود نخواهد داشت.

وی تصریح کرد: شهریه مصوب مدارس غیردولتی شامل هزینه‌های مرتبط با ارائه برنامه هفتگی مدارس و پیش‌دبستانی‌ها بر اساس ساعات مصوب شورای عالی آموزش و پرورش و ساعات فوق برنامه درسی مندرج در الگوی تعیین شهریه است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها