اسنپ چت یک ویژگی جدید را به نمایش گذاشته که شباهت خاصی به ویژگی تیک تاک دارد. در ویژگی جدید اسنپ چت کاربر قادر خواهد بود که آهنگ‌های محبوب خود را از طریق فیلم‌هایی که ضبط می‌کنند پخش کند.
کد خبر: ۱۲۷۳۱۰۴

اسنپ چت در این ویگی جدید تا حد زیادی از تیک تاک الگو گرفته است. کاربران بسیاری در سراسر جهان از اسنپ چت و تیک تاک استفاده می‌کنند. اکنون کاربران اسنپ چت به مجموعه موسیقی گروه Warner Music Group و سایر شرکت‌های انتشارات موسیقی دسترسی خواهند داشت.

اخبار مربوط به این ویژگی در حالی مطرح می‌شود که مایکروسافت در حال مذاکره برای خرید تیک تاک در میان افزایش فشار ایالات متحده برای این برنامه است تا بتواند از روابط چینی خود فاصله بگیرد. شرکت مادر تیک تاک ByteDance در پکن مستقر است. اکنون گفته می‌شود که اسنپ چت ویژگی جدیدی را ارائه می‌دهد که به کاربران امکان می‌دهد موسیقی را از طریق فیلم‌هایی که ضبط می‌کنند پخش کنند.

این ویژگی جدید از امروز در استرالیا و نیوزیلند در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت، اما کاربران دیگر از اواخر پاییز امسال به آن دسترسی دارند. سخنگوی اسنپ در بیانیه‌ای از طریق اعلام کرد: «ما دائماً بر روابط خود در صنعت موسیقی تاکید می‌کنیم و تلاش داریم موسیقی را به بخش مهمی از فعالیت‌های خود تبدیل کنیم.»

جالب است بدانید که اینستاگرام نیز اعلام کرده است که رقیب مخصوص تیک تاک را در اوایل ماه اوت منتشر خواهد کرد./انتخاب

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها