jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۱۲۷۲۰۰۸ ۰۲ مرداد ۱۳۹۹  |  ۰۳:۴۰

یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای غذایی قصد دارد ناگت مرغ را با استفاده از چاپگرهای سه بعدی تولید کند تا هم سرعت تولید این غذا و هم کیفیت آن افزایش یابد.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای کی اف سی قصد دارد ظرف ماه‌های آینده تولید ناگت مرغ را با چاپگر سه بعدی آغاز کند.

بدین منظور از گوشت‌های زیستی آزمایشگاهی برای چاپ سه بعدی استفاده می‌شود. این گوشت‌ها قابلیت تکثیر سریعی دارند و از نظر ارزش غذایی تفاوت چندانی با گوشت عادی ندارند.

همچنین این گوشت‌های سه بعدی را می‌توان به اشکال مختلف به صورت سه بعدی چاپ کرد و جذابیت آنها را برای اشخاص سخت پسند افزایش داد. برای تولید ناگت مرغ به این صورت سلول‌های بنیادی مرغ و برخی مواد گیاهی با یکدیگر ترکیب می‌شوند. کی اف سی برخی انواع ادویه و افزودنی‌ها را برای افزایش جذابیت ناگت مرغ چاپ سه بعدی به این مجموعه اضافه می‌کند.

کی اف سی فروش ناگت های چاپ سه بعدی را از پاییز آغاز می‌کند و از مزایای اقتصادی و زیست محیطی اجرای این طرح اظهار رضایت کرده است. همچنین تولید ناگت مرغ با چاپ سه بعدی موجب کاهش کشتار حیوانات می‌شود./مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر