jamejamonline
چهارمحال و بختیاری عمومی کد خبر: ۹۶۶۲۱۹   ۱۸ آبان ۱۳۹۵  |  ۱۴:۱۳

جهانگیری در مراسم بهره برداری فولاد سپید دشت:

نباید به مدیران انگ زد

۱

معاون اول رییس جمهور گفت :مدیریت برای توسعه کشور معجزه می کند ونباید با انگ زدن مدیران را از دور خارج کنیم.

نباید به مدیران انگ زد

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین، اسحاق جهانگیری در مراسم بهره برداری از واحد احیاء مستقیم فولاد سفید دشت گفت: در ٨ سال دولت گذشته که پولدارترین دولت در سالیان گذشته به حساب می اید چند صد میلیارد دلار درامد به گونه ای مدیریت شد که بسیاری از طرح ها از جمله ٨ طرح استانی که قرار بود در طی سه سال راه اندازی شود با تعطیلی در دولت یازدهم تحویل گرفته شد.

وی افزود: خوشبختانه با تدبیری که وزیر صنعت و سایر مدیران بکار بردند با مشارکت بخش خصوصی این طرح استانی به بهر ه برداری رسید.

جهانگیری با بیان اینکه در شرایطی قرار داریم که کاری مهمتر از توسعه کشور وجود ندارد، گفت: تعداد قابل توجهی نیروی جوان و تحصیلکرده در استانهای کشور هستند که ایجاد شغل برای انها جزء با سرمایه گذاری و تولید در بخش های مختلف ممکن نیست.

وی گفت: برای رونق سرمایه گذاری بخش خصوصی باید به صورت جدی مورد حمایت قرار گیرد و زمانیکه هر استان موفق شد فضایی را فراهم کند که بخش خصوصی احساس ارامش کند ان استان زودتر به توسعه می رسد.

وی افزود: استانها علاوه بر بخش خصوصی باید نهادهای عمومی را هم مورد توجه قرار دهند این نهادها ازجمله شستا و بنیاد هزاران میلیارد پول در دستشان است و تمایل دارند منابع شان را وارد فعالیتهای اقتصادی کنند تا از بین نرود بنابراین استانها باید از این نهادها برای سرمایه گذاری دعوت کنند و انگیزه لازم را برای سرمایه گذاری ایجاد کنند.

معاون اول رییس جمهور با اشاره به ١٠٠ هزار میلیارد تومان معوقات بانکی گفت : کسانی که این معوقات را ایجاد کردند دو گروه هستند. یک گروه تولید کنندگانی هستند که بعد از وام گرفتن با شرایط بد اقتصادی مواجه شدند مثل بالا رفتن نرخ ارز و تورم، همچنین تحریم ها که دست انها نبود و تلاش کردند در ان شرایط هم به فعالیت شان ادامه دهند وحتی برخی تعطیل شدند اینها در شرایطی قرار گرفتند که به انها تحمیل شد ونباید این بخش خصوصی واقعی رها شوند چرا که زحمتکش هستند.

وی افزود: در مقابل گروه دیگری هستند که با زدو بند و رشوه به اسم تولید وام گرفتند و نمی خواهند پس بدهند باید از این افراد با قدرت پولهایی راکه داده شده پس گرفت.

سیما رادمنش - خبرنگار جام جم آنلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
جانباز و بازنشسته
-
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۸
اقای جهانگیری عزیز چه كسی یا كسانی حقوق های نجومی می گیرند؟ آیا كارگران و كارمندان و بازنشسته ها حقوق های نجومی می گیرند شما خلاف آن را ثابت كنیدكه مدیران و آقایان ... اختلاس و حقوق های نجومی نگرفته اند . آنچنان دارید فرمایش می كنید كه (مدیران بعضی ها )هیچ كار خلافی انجام نداده اند و حرف های حق به جانب می فرمایید . مردم را بیچاره كردید با وعده هایی كه بعد از 3 سال و اندی عملی نشد كه نشد.
۰
۰

سرویس چهارمحال و بختیاری - یادداشت

بیشتر
آیین پر هزینه تودیع و معارفه را حذف و منسوخ نموده

آیین پر هزینه تودیع و معارفه را حذف و منسوخ نموده

آئین تودیع و معارفه مراسمی پر هزینه و پر حاشیه است خصوصا در ایام واگیری ویروس کرونا که جا دارد دولتمردان و مسئولان عالی دولت سیزدهم با منسوخ نمودن این سنت، اقدامی انقلابی و خداپسندانه را در ابتداء دولت جدید حاکم و فراگیر نمایند.

نیازمندی ها