خیز بازار به سوی ارز تک نرخی

سکه کاهش یافت +جدول

معاملات روز سه شنبه بازار تهران شاهد خیز یورو و پوند و کاهش قیمت سکه تمام بهار آزادی بود به طوری که قیمت یورو با ۱۵تومان و پوند با ۱۵ تومان افزایش معامله شد.
کد خبر: ۹۶۳۴۵۰
سکه کاهش یافت +جدول

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، در معاملات امروز بازار آزاد تهران سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با هزار تومان کاهش نسبت به آخرین نرخ دیروز به یک میلیون و ۱۰۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید هم با کاهش دو هزارتومانی به یک میلیون و ۱۱۴ هزار تومان رسیده است.

قیمت نیم سکه بازهم بدون تغییر با نرخ ۵۶۰ هزار تومان معامله شد و ربع سکه با یک هزار تومان کاهش به ۲۹۶ هزار تومان رسید. سکه یک گرمی هم با نرخ دیروز با قیمت ۱۸۷ هزار تومان معامله شده است.

هر اونس طلا در بازارهای جهانی با افزیش روبرو شد و به رقم ۱۲۸۲ دلار و ۲۸ سنت رسید. همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار هم امروز با اندکی افزایش با رقم ۱۱۲ هزار و ۶۷۹ تومان معامله شد.

براین اساس، قیمت هر دلار با افزایش ۳ تومانی به ۳۶۲۹ تومان، یورو با افزایش ۱۵ تومانی به ۳۹۹۶ تومان، درهم با افزایش ۳ تومانی به ۹۹۳ تومان، لیر با افزایش ۳ تومانی به ۱۱۹۱ تومان و پوند با افزایش ۱۸ تومانی به ۴۴۵۸ تومان رسید.

جدول قیمت انواع سکه و ارز در بازار آزاد امروز (سه‌شنبه)
نوع سکه/ ارز قیمت (تومان/دلار)
تمام بهار آزادی طرح قدیم یک میلیون و ۱۰۴ هزار تومان
تمام بهار آزادی طرح جدید یک میلیون و ۱۱۴ هزار تومان
نیم سکه ۵۶۰ هزار تومان
ربع سکه ۲۹۶ هزار تومان
سکه یک گرمی ۱۸۷ هزار تومان
هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۲۸۲ دلار و ۲۸ سنت
هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۱۲ هزار و ۶۷۹تومان
دلار ۳۶۲۹ تومان
یورو ۳۹۹۶ تومان
پوند ۴۴۵۸ تومان
درهم امارات ۹۹۳ تومان
لیر ترکیه ۱۱۹۱ تومان
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها