jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۲۳۱۷۸   ۲۹ تير ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

گروه موسیقی پالت ناشر: نوفه

گروه موسیقی پالت را بسیاری با آلبوم «آقای بنفش» می‌شناسند. این گروه که می‌توان گفت سکوت‌های طولانی و ارائه آلبوم‌های جذاب تا‌کنون مهم‌ترین بخش برنامه کاری‌اش بوده، سال گذشته آلبوم دومش را با نام «شهر من بخند» منتشر کرد. آلبوم دوم پالت 12 قطعه دارد و نشر نوفه با تهیه‌‎کنندگی احسان رسول اف آن را منتشر کرده است. کلارینت و ویولن سل سازبندی اصلی آلبوم را شکل می‌دهند. در این آلبوم هم مثل «آقای بنفش» اغلب ترانه‌ها را امید نعمتی، خواننده گروه سروده است، گرچه ترانه‌هایی از سیاوش کسرایی، تورج نگهبان و نیما یوشیج هم بین کارها دیده می‌شود. توجه اعضای گروه به تهران به‌عنوان شهری که کمتر مورد توجه قرار گرفته است، از‌جمله اتفاقات جالب توجه این آلبوم بود و آن‌طور که امید نعمتی خواننده گروه پالت گفته است، انتخاب نام آلبوم و اشاره به فضای شهری در برخی قطعات، از آن‌روست که تمام اعضا تهرانی هستند و با این شهر خاطره دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عباس‌ آقا باشیم

عباس‌ آقا باشیم

سال‌ها پیش توی یک مدرسه تئاتر به کار مشغول بودم. ساختمانی با موقعیت اداری را دوستی اجاره کرده‌بود که چند کلاس داشت و یک پلاتوی نسبتا بزرگ برای تمرین‌ها و کلاس‌های عملی.

پایبندی در برابر پایبندی

پایبندی در برابر پایبندی

تکلیف ما در برابر جلسه شورای حکام صرف‌ نظر از هر نتیجه‌ای که داشته باشد، مشخص است. ما در مجلس شورای اسلامی قانونی تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران تصویب کردیم.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر