jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۹۰۶۴۵۱ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۹:۳۰

سیف علی خان بازیگر مشهور مسلمان هندی اعلام کرد قسمت دوم «مامور وینود» را تهیه و بازی خواهد کرد. فیلم نامه فیلم هم اکنون در حال نگارش است.

«مامور وینود» دوباره برمی گردد

به گزارش جام جم آنلاین ، دومین قسمت این اکشن جاسوسی در حالی در دستور کار تولید قرار گرفته، که قسمت اول آن شکست سخت تجاری خورد.

با این حال، سیف علی خان از فیلم خود دفاع کرده و می گوید سینمای هند و بالیوود نیازمند یک مجموعه فیلم جیمز باندی و جاسوس گونه است.

به گفته این بازیگر و تهیه کننده، فیلم نامه ای که در حال نگارش است از داستان و محتوای خیلی خوبی برخوردار است و ماجراجویی های درون آن، مورد پسند تماشاگران قرار خواهد گرفت.

این فیلم نامه برای اواخر فصل پائیز آماده فیلم برداری می شود. سیف علی خان قصد دارد کار تولید فیلم را به گونه ای سامان دهد، که برای نمایش عمومی در فصل تابستان 2017 آماده شود.

به نوشته سایت ایندیا اف ام، این بازیگر45 ساله از هم اکنون پیش بینی موفقیت بالای مالی برای «مامور وینود 2» در جدول گیشه نمایش سینماهای هند می کند.

قسمت اول این اکشن دلهره آور و ماجراجویانه در سال 2012 به روی پرده سینماهای هند رفت. خان در داستان فیلم، یک مامور ضد جاسوسی است که ماموریتی را علیه گروهی از تروریست ها هدایت می کند.

مسئولان پاکستانی نسبت به ساخته شدن این فیلم اعتراض و آن را فیلمی ضد پاکستانی ارزیابی کردند. دلیل امر، پاکستانی بودن رئیس تروریست های داستان فیلم بود.

این موضوع باعث شد تا «مامور وینود» اجازه نمایش عمومی در سینماهای کشور پاکستان را پیدا نکند. سازندگان فیلم، اتهام ضد پاکستانی بودن آن را رد کردند.

سیف علی خان از سال 2013 تا به حال، هیچ فیلم موفق و پرفروشی در سینماهای کشور خود نداشته و امیدوار است با فیلمی مثل «مامور وینود 2»، جایگاه خوبی در جدول گیشه نمایش پیدا کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر