jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۹۰۵۳۳۹ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۴:۳۱

در مجالس، جشن‌ها، تولدها و مراسم شادی، یکی از ابزارهای کاربردی که می‌تواند محیط پیرامون شما را زیبا و شادتر کند ریسه‌های نور است. صدها لامپ و دیود رنگی که با خاموش و روشن شدن‌‌، رنگ و روی جالبی به یک مهمانی یا جشن می‌دهند.

نورها را به رقص آورید

به گزارش جام جم کلیک ، اما آیا به این فکر کرده‌اید که می‌توانید این ریسه‌های نورانی را به کنترل خود درآورید و با توجه به حال و هوای مهمانی آنها را هدایت کنید؟ این دقیقا همان کاری است که Flickerstrip از عهده آن برمی‌آید.

Flickerstrip یک روتر و ریسه‌های نوری مخصوص است که با استفاده از وای‌ فای به گوشی هوشمند وصل شده و با استفاده از اپلیکیشن خود به کاربر این امکان را می‌دهد برنامه دقیقی از نحوه خاموش و روشن شدن نورها، سرعت و توالی آنها طراحی کنید.

اشتباه نکنید کار آن قدرها هم سخت نیست، فقط به یک پریز برق برای وصل کردن نورها و یک گوشی‌ احتیاج دارید و باقی کارها با توجه به روحیات شما انجام می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر