jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۷۵۹ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مدیر عامل ذوب‌آهن در حمایت از گل‌محمدی:

پرسپولیس خودش مقصر بود

سعید آذری، مدیرعامل ذوب‌آهن به انتقاد شدید از کسانی می‌پردازد که به صفحه شخصی یحیی گل‌محمدی سرمربی این تیم حمله کرده‌اند و الفاظ رکیکی به کار برده‌اند. حتی در این حمله، بعضی‌ها او را متهم کرده‌اند که تیمش مقابل استقلال خوزستان کم‌کاری کرده است.

آذری با انتقاد از کسانی که به صفحه گل‌محمدی حمله کرده‌اند، در این باره به روزنامه جام‌جم می‌گوید: به هیچ وجه این رفتارها را نمی‌پسندم. اصلا درست نیست که تیمی سرنوشت قهرمانی‌اش را بخواهد با تیم دیگری گره بزند. پرسپولیسی‌ها اگر می‌خواهند به کسی حمله کنند، بهتر است در فضای مجازی به تیم خودشان حمله کنند نه به یحیی گل‌محمدی و ذوب‌آهن. این رفتارها غیراخلاقی است. اتفاقا ذوب‌آهن باشرافت بازی کرد و تمام وجودش را برای بازی با استقلال خوزستان گذاشت. اما در آخر این خوزستانی‌ها بودند که برنده بازی شدند. حالا من نمی‌دانم چرا پرسپولیسی‌ها چنین جوی راه انداخته‌اند. آذری همچنین با دفاع از عملکرد تیمش، قهرمان نشدن پرسپولیس را به عملکرد خود آنها ربط می‌دهد؛ «وقتی به نفت باختند، قهرمانی را از دست دادند. همین‌طور دو گلی که از گسترش در تبریز خوردند نقش مهمی در قهرمان نشدنشان داشت. این تیم اگر می‌خواست قهرمان شود، باید در آن بازی‌ها موفق می‌شد. درست نیست پس از قهرمان نشدنشان، این‌گونه به مربی ما بتازند و کار غیراخلاقی انجام دهند.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

تصویری که روز یکشنبه از حضور وزیر خارجه در مجلس شورای اسلامی منعکس شد، چگونه تصویری بود؟ وزیر خارجه به عنوان مهمان و از باب معارفه و تحلیل وضعیت سیاست خارجی به مجلس دعوت شد؛ اما در لابه‌لای بحث، مکرر همهمه و داد و فریاد از اطراف و اکناف مجلس بلند بود، وزیر خارجه نیز متقابلاً بر حرارت کلام خود می‌افزود، فضای جلسه از حالت گفت‌وگو به جدل میل کرد و درنهایت تصویری متشنج از سطوح بالای حکمرانی در کشور به افکار عمومی مخابره شد.

شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر