jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۹۰۴۵۸۶ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۲:۰۰

«کولی» نام یک مجموعه تازه تلویزیونی است که با بازی نائومی واتس وارد مرحله تولید می‌شود. این درام دلهره‌آور اجتماعی را شبکه سرشناس تلویزیونی نت فلیکس تهیه می‌کند و مسئولانش از آن به عنوان کاری روانکاوانه یاد می‌کنند. براساس شنیده‌ها، کولی در یک فصل 10 اپیزودی ساخته و از حالا به عنوان اثری تماشایی و غیرمتعارف معرفی می‌شود.

واتس؛«کولی» تازه تلویزیونی

کاراکتر محوری مجموعه، زن جوانی به نام جین هالووی با بازی نائومی واتس است.

او یک دکتر روان‌شناس باسابقه خوب کاری است، اما نزدیکان این دکتر او را از دوست شدن با بیمارانش نهی می‌کنند و عقیده دارند وی نباید بیش از اندازه به آنها نزدیک شود. همین مساله، دردسرها و مشکلاتی برای دکتر جوان به وجود می‌آورد.

واتس استرالیایی‌تبار درباره کاراکتر خود در کولی می‌گوید: هدف اصلی دکتر هالووی این است که با ورود به دنیای شخصی و زندگی بیمارانش بتواند به درک درست‌تری از بیماری‌شان برسد و به شکل بهتری به آنها کمک کند، اما نمی‌داند این موضوع، او را وارد دنیای دلهره‌آوری می‌کند که رهایی از آن کار ساده‌ای نیست.»

برای کاراکتر جین هالووی به اندازه ده قسمت یک مجموعه تلویزیونی طول می‌کشد تا بتواند به زندگی و فعالیت عادی‌اش برگردد!

لیزا روبین فیلمنامه‌نویس و مدیر تولید تلویزیونی، کار نگارش فیلمنامه کولی را به عهده دارد. فیلمنامه اپیزود اول مجموعه را او به تنهایی نوشته، ولی برای نگارش قسمت‌های بعدی از چند فیلمنامه‌نویس کمک خواهد گرفت.

سام تیلور جانسون که تماشاگران سینما، فیلم‌های «بچه هیچ کجا» و «پنجاه سایه‌ گری» را از او دیده‌اند کارگردانی دو اپیزود اول و دوم مجموعه کولی را به عهده دارد.

واحد تلویزیونی کمپانی یونیورسال ـ که در تولید مجموعه با شبکه نت‌فلیکس همکاری داردـ مایل است از چند بازیگر مطرح سینما دعوت به همکاری کند.

این بازیگران قرار است به عنوان هنرمند مهمان در اپیزودهای مختلف مجموعه ایفای نقش کنند. می‌توان انتظار داشت در هر قسمت مجموعه یک بازیگر معروف به عنوان بیمار نائومی واتس، دردسر تازه‌ای برای او خلق کند. کولی برای پخش در نیمه دوم سال 2017 آماده خواهد شد.

واتس بازی در این مجموعه را در حالی قبول کرده که فعالیت سینمایی پرباری دارد و جدول کاری‌اش این روزها شلوغ است. وی که دست‌کم سه فیلم سینمایی را آماده نمایش عمومی دارد، بتازگی قرارداد بازی در دو فیلم را امضا کرده است.

یکی از آنها، درام تاریخی «اوفلیا» است که داستان تراژدی هملت را از نگاه نامزد او اوفلیا تعریف می‌کند.

واتس در این فیلم، نقش گرترود، مادر طمعکار و بی‌وفای هملت را بازی می‌کند که با همدستی برادرشوهر خود دست به قتل پدر هملت می‌زند.

این بازیگر پیش از آن که جلوی دوربین این فیلم قرار گیرد، در مجموعه کولی بازی می‌کند.

واتس علت همکاری با این پروژه تلویزیونی را جذابیت‌ فیلمنامه و خاص بودن کاراکتر دکتر هالووی ذکر کرده است.

مترجم : کیکاووس زیاری

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر