jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۳۶۹ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شنیده می‌شود رامین رضاییان و امید عالیشاه دو بازیکن پرسپولیس سه بار در فصل جاری با هم دعوا کرده‌اند و در حال حاضر با هم قهر هستند. این دو بازیکن یک بار در سفر و دو بار هم در جریان تمرین این تیم، با هم درگیری لفظی شدیدی داشته‌اند.

شنیده می‌شود کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رایی سنگین برای محرومیت مهدی رحمتی دروازه‌بان آبی‌ها در نظر گرفته است و این رای بزودی صادر می‌شود. البته باشگاه استقلال در تلاش است تا پیش از اعلام رای، از میزان محرومیت رحمتی کم کند.

شنیده می‌شود علیرضا منصوریان به نیمکت استقلال بسیار نزدیک شده و حتی بعضی از باتجربه‌های این تیم هم زمینه را برای بازگشت این مربی به تیمشان مهیا کرده‌اند. جالب اینجاست که این بازیکنان برای آن‌که در استقلال بمانند، حتی با منصوریان تماس گرفته‌اند که ما داریم کمک می‌کنیم تا جای مظلومی را بگیرید!

شنیده می‌شود کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی با وجود حمایت‌های تاج، علاقه‌مند به ماندن در تیم ملی نیست و زمینه را برای فسخ قراردادش آماده می‌کند.

شنیده می‌شود از سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم ملی در بازی روستوف و دینامو در لیگ روسیه تست دوپینگ گرفته‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر