jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۰۳۳۶۵ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۵:۱۰

خبر نیمکت‌نشینی مجتبی جباری بازیکن ایرانی ‌الاهلی در بازی یکشنبه شب تیمش مقابل الجیش و شکست این تیم، حاشیه‌هایی را به همراه داشت.

جباری: فعلا حرفی ندارم

به گزارش جام جم ورزشی ، یوسف آدم سرمربی تیم به شکل عجیبی ناگهان تصمیم گرفت این بازیکن را از ترکیب تیمش بیرون بگذارد. این مربی یک بار هم در گذشتته چنین کاری کرده بود و به نظر می‌رسد با جباری مشکل پیدا کرده است. هافبک ایرانی هم ترجیح می‌دهد در این زمینه سکوت کند. وقتی دیروز از او در این‌باره پرسیدیم، گفت: «خبرها را دیدم، ولی فعلا حرفی ندارم و ترجیح می‌دهم سکوت کنم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر