jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۰۰۷۱۹ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۸:۵۴

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: صبح امروز پسری ۱۶ ساله به قتل مادر ۳۴ ساله‌اش در شهرستان خمینی شهر اعتراف کرد.

پسر۱۶ساله مادرش را کشت

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ ستار خسروی در گفت‌وگو با مهر با اشاره به وقوع قتل خانمی خانه دار، ۳۴ ساله به نام (الف – الف) در شهرستان خمینی‌شهر و در تاریخ ۳۱ فروردین سال جاری اظهار داشت: این فرد با شلیک دو گلوله از اسلحه شکاری به شکم و سرش به قتل رسیده است.

وی با بیان اینکه با اعلام این قتل به ماموران پلیس آگاهی شهرستان خمینی‌شهر و حضور ماموران در محل حادثه تحقیقات علمی و تخصصی در خصوص پیدا کردن قاتل و یا قاتلین در دستور کار قرار گرفت، ابراز داشت: بعد از تحقیقات اولیه ماموران پلیس آگاهی به این نتیجه رسیدند که مقتوله پسری داشته که اختلافات شدید خانوادگی داشتند و از این رو تحقیقات بر روی این موضوع نیز آغاز شد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان اینکه پس از بررسی‌های لازم و شواهد و قرائن موجود دخالت مستقیم این پسر ۱۶ ساله به نام (ح-ص) برای ماموران پلیس آگاهی محرز شد، اضافه کرد: بر این اساس این نوجوان در روز ۱۰ اردیبهشت ماه دستگیر و برای بررسی‌های نهایی مورد بازجویی قرار گرفت.

وی ادامه داد: قاتل در بازجویی‌های اولیه منکر انجام قتل بود و در نهایت صبح امروز با تفهیم دلایل و مدارک موجود به انجام این قتل اعتراف کرد.

سرهنگ خسروی با اشاره به بازسازی صحنه قتل در ظهر امروز اضافه کرد: قاتل که معتاد به مواد مخدر بوده و جرایم مختلفی را نیز مرتکب شده است بدهی‌هایی را داشته که پول برای پرداخت آنها را از مادرش طلب می‌کرده و از آنجایی که مادر نمی خواسته فرزندش دست به خلاف بزند از دادن پول خودداری کرده که نهایت منجر به قتلش شده است.

وی تصریح کرد: قاتل در اعترافاتش عنوان کرد که اسلحه شکاری را که از یکی از خلافکاران دریافت کرده سپس از قبل آماده و به دلیل درگیری با مادرش از آن استفاده کرده و در نهایت با شلیک دو گلوله یکی به شکم و دیگری به سر مادرش وی را به قتل رسانده است.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان همچنین از تحویل این مجرم پس از تحقیقات نهایی به مراجع قضایی استان خبر داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نرم افزار موبایل
-
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۳
خداوند لعنتش كند واقعا انسان شاخ درمیاره
۰
۰
علی
-
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۳
به كجا چنین شتابان داریم میرویم. وای بر ما . . .
۰
۰

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر