jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۶۷۶۴ ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۸:۳۲

علیرضا حقیقی که با مربی دروازه بانان تیمش اختلاف پیدا کرده در بازی دیشب تیمش باز هم روی نیمکت بود.

تبعید حقیقی به نیمکت دلیل فنی ندارد

به گزارش جام جم ورزشی ، روزهای بد حقیقی در پرتغال تمامی ندارد. او که دو هفته پیش با مربی دروازه بانان تیمش درگیری لفظی پیدا کرده بود جایی در دروازه تیمش ماریتیمو ندارد. علیرضا حقیقی که به خاطر مصدومیت مدتی از فهرست تیمش دور مانده بود در دیدار مقابل ویتوریا گیمارش از هفته سی ام رقابت های لیگ بر روی نیمکت تیمش نشست. البته مصدومیت گویا بهانه است و نیمکت نشینی او به دلیل اختلافی است که با مربی دروازه بانان تیمش پیدا کرده. در این دیدار شاگردان وینگادا در تیم ماریتیمو با سه گل مهمان خود را در هم کوبیدند و با 35 امتیاز در رده دوازدهم رقابت ها باقی ماندند. گیمارش در این دیدار از دقیقه 12 ده نفره به بازی ادامه داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر