jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۶۷۶۴   ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۸:۳۲

علیرضا حقیقی که با مربی دروازه بانان تیمش اختلاف پیدا کرده در بازی دیشب تیمش باز هم روی نیمکت بود.

تبعید حقیقی به نیمکت دلیل فنی ندارد

به گزارش جام جم ورزشی ، روزهای بد حقیقی در پرتغال تمامی ندارد. او که دو هفته پیش با مربی دروازه بانان تیمش درگیری لفظی پیدا کرده بود جایی در دروازه تیمش ماریتیمو ندارد. علیرضا حقیقی که به خاطر مصدومیت مدتی از فهرست تیمش دور مانده بود در دیدار مقابل ویتوریا گیمارش از هفته سی ام رقابت های لیگ بر روی نیمکت تیمش نشست. البته مصدومیت گویا بهانه است و نیمکت نشینی او به دلیل اختلافی است که با مربی دروازه بانان تیمش پیدا کرده. در این دیدار شاگردان وینگادا در تیم ماریتیمو با سه گل مهمان خود را در هم کوبیدند و با 35 امتیاز در رده دوازدهم رقابت ها باقی ماندند. گیمارش در این دیدار از دقیقه 12 ده نفره به بازی ادامه داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر