کمیسیون تلفیق مجلس تصویب کرد

بنزین دو نرخی در سال ۹۵

بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق، قیمت بنزین در قالب سهمیه‌ هر خودرو به میزان فعلی باقی خواهد ماند و میزان سهمیه را نیز دولت معین خواهد کرد و قیمت بنزین برای مصارف بالاتر از سهمیه نیز توسط دولت مشخص خواهد شد.
کد خبر: ۸۹۶۳۰۰
بنزین دو نرخی در سال ۹۵

به گزارش جام جم آنلاین، در جلسه امروز عصر کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی درباره قیمت‌گذاری بنزین تصمیم‌گیری شد.

این گزارش حاکی است، پس از بازگرداندن مصوبه جنجالی بنزینی از جلسه علنی صحن مجلس به کمیسیون تلفیق که بر اساس آن قرار بود از مصارف بالاتر از سهمیه‌های تعیین‌شده به صورت پلکانی عوارض و مالیات اخذشود، کمیسیون تلفیق در جلسه امروز عصر خود تصمیم گرفت در سال 95 بنزین به صورت دو نرخی و با استفاده از کارت هوشمند سوخت عرضه شود.

بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق، قیمت بنزین در قالب سهمیه‌ هر خودرو به میزان فعلی باقی خواهد ماند و میزان سهمیه را نیز دولت معین خواهد کرد.

قیمت بنزین برای مصارف بالاتر از سهمیه و یا با استفاده از کارت جایگاه‌داران نیز بر اساس قیمت فوب خلیج فارس (قیمت بر روی عرشه کشتی) و هزینه‌های حمل و توزیع توسط دولت مشخص خواهد شد.

بر اساس این گزارش، این مصوبه کمیسیون تلفیق برای تبدیل شدن به قانون باید در صحن مجلس به تصویب برسد.

منبع: فارس

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۵
حسین
-
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۸
۰
۰
جالبه من تو صا ایران با فوق لیسانس قرارداد یكساله بدون بیمه دارم ماهی یك میلیون و صد حقوق میگیرم بعد عید صد تومن بابت مالیات ازم میكنن
حقوقم شده زیر یه تومن
بنزینم كه اینجوری ....
مسافر كشیم نمیتونم بكنم
نرم افزار موبایل
-
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۸
۰
۰
مباركه
كوروش
-
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۹
۰
۰
خدایا خودت به داد این ملت مظلوم برس، ای امان از بی تدبیری و باز هم فشار وگرانی و سهمیه بندی ، تورم دروغین 12 درصدی ، افزایش حقوق كارگر بی چاره 14 درصد و گرانی مستمر آب، برق، گاز ،بنزین ،نان وخدمات عمومی و .......آنوقت یارانه همان 45000 تومان و تهدید مداوم به قطع همین مبلغ یارانه ناچیز و ....
عمواوغلی
-
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۹
۰
۰
ایییییییییییییییییییییییییییییی خدا به فریادمان رس
احمد از تهران
-
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۹
۰
۰
چه خوب، وضع مردم خوب بود بهتر هم میشه ....ببین چه به فكر مردم هستن هورا هورا

نیازمندی ها