jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۶۰۵۹ ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۶:۴۵

شارلیز ترون بازیگر آفریقایی تبار هالیوود، برای فیلم تازه اش «اسم رمز» دوباره با جیسن ریتمن هم کاری می کند. نام فیلم در زمان نمایش عمومی تغییر خواهد کرد.

رمز گشایی ترون از «اسم رمز»

به گزارش جام جم آنلاین ، در داستان فیلم ترون در نقش زنی رنج کشیده ظاهر می شود که همراه همسر سابق خود راهی شهر زادگاهش می شود.

هدف از این سفر، بازسازی خانه قدیمی است. در جریان سفر و در زمان بازسازی خانه اتفاقاتی رخ می دهد که کاراکترهای اصلی فیلم را به درک تازه ای از زندگی می رساند.

میویس گری کاراکتر شارلیز ترون در فیلم، نویسنده ای است که تلاش دارد خاطرات دوران کودکی اش را در قالب یک داستان بلند بنویسد، اما در این راه با مشکلات زیادی روبروست.

به نوشته امپایر آنلاین، این درام خانوادگی پررمزوراز با هزینه ای 40 میلیون دلاری جلوی دوربین می رود و هنوز زمانی برای شروع کار فیلم برداری آن تعیین نشده است.

دیابلو کودی نویسنده فیلم نامه فیلم، از آن به عنوان سفری مکاشفه وار به دنیای کودکی و کشف زوایای مختلف زندگی اسم می برد. وی این فیلم نامه را برمبنای خاطرات دوران کودکی خویش نوشته است.

این فیلم نامه نویس در سال 2012 هم فیلم نامه کمدی خانوادگی «نوجوان» را نوشت که جیسن ریتمن و شارلیز ترون کارگردان و بازیگر آن بودند.

این فیلم در جدول گیشه نمایش سینماها فروش بالایی نکرد. ولی این تیم سه نفره به موفقیت مالی و انتقادی «اسم رمز» امید فراوانی دارند.

چند روز قبل اعلام شد شارلیز ترون در قسمت هشتم مجموعه فیلم اکشن و ودلهره آور «سریع و آتشی» در نقش کاراکتر منفی داستان بازی خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر