jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۴۹۹۱ ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۶:۳۵

شاهرخ خان می گوید زمانی که همسرش گوری خان تهیه کننده فیلمی از اوست، با خیال راحت جلوی دوربین می رود و هنگام بازی استرس ندارد.

خیال راحت شاهرخ خان

به گزارش جام جم آنلاین ، صحبت تازه این خان بزرگ بالیوود در حالی است که فیلم تازه اش «فن/ طرفدار» همین روزها به روی پرده سینماهای هند می رود.

این کمدی اکشن که نوعی فیلم در فیلم است، در شرکت فیلم سازی خود شاهرخ خان تولید شده که همسرش هم یکی از مدیران آن است.

به گفته شاهرخ خان:« گوری تهیه کننده جدی و خیلی خوبی است. در عین حال، او خیلی خوب با روحیات من آشناست و می داند چه زمانی استرس پیدا می کنم.»

این بازیگر 50 ساله سینما، عقیده دارد وقتی همسرش تهیه کننده فیلمی از اوست، حال و هوای پشت صحنه رنگ و بوی خانوادگی به خودش می گیرد.

اظهارات تازه شاهرخ خان در حالی است که وی با بزرگ ترین و سرشناس ترین تهیه کنندگان و شرکت های فیلم سازی صنعت سینمای هند همکاری داشته است.

با این وجود، منتقدان و رسانه های گروهی بعید می دانند این اظهارات باعث آزردگی خاطر این تهیه کنندگان و شرکت های بزرگ فیلم سازی شود.

رسانه های گروهی هند از شاهرخ خان مسلمان به عنوان بازیگری خوش اخلاق اسم می برند که اهل خانواده است و بزرگان سینمای هند او را مثل فرزند خود می دانند.

به نوشته سایت ایندیا اف ام، در «فن/ طرفدار» شاهرخ خان در دو نقش متفاوت بازی می کند. یکی از این دو نقش، یک سوپراستار مطرح سینما و دیگری، نقش طرفدار پروپا قرص این بازیگر است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر