jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۸۷۵۹۲   ۱۷ اسفند ۱۳۹۴  |  ۰۹:۳۲

علی دایی و استیماچ در جریان دیدار تیم های صبا و سپاهان با یکدیگر درگیری شدید لفظی پیدا کردند.

جزئیات درگیری شدید علی دایی و استیماچ!

به گزارش جام جم ورزشی ، صبا و سپاهان که به تساوی دو بر دو رسیدند یک بازی جذاب و دیدنی را برگزار کردند. اما خطاهایی که داور بر روی بازیکنان صبا نگرفت اعتراض شدید علی دایی را به همراه داشت و باعث شد تا او چندین بار از روی نیمکت بلند شود.

او که اعتراضاتش را روی یک آفساید اشتباه عجیب و غریب آغاز کرده بود بعد از دو مرتبه‌ای که داور شارژ مدافعان سپاهان روی بازیکنان تیمش را نگرفت به شدت به خشم آمد و خطاب به داور چهارم اعتراض کرد. در این لحظه استیماچ از روی نیمکت سپاهان پاسخی به علی دایی داد که این مسئله با واکنش تندتر علی دایی مواجه شد.

بنابر آنچه که در تصاویر تلویزیونی مشخص است علی دایی با صدای بلند خطاب به سرمربی سپاهان دو بار کلمه «شات آپ» را تکرار می‌کند تا او را به سکوت دعوت کرده باشد. اگر وساطت اطرافیان نبود این دو مربی با یکدیگر کتک کاری هم می کردند.

جالب است بدانید این دو مربی در پایان مسابقه با یکدیگر آشتی کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر