تورنمنت بین المللی جام پاریس- فرانسه

یزدانی به مدال نقره رسید

در پایان روز نخست رقابت های بین المللی کشتی جام پاریس که از صبح امروز (شنبه) آغاز شده است, رضا اطری به مدال طلا دست یافت, حسن یزدانی صاحب مدال نقره شد, طحان به مدال برنز رسید و قاسمی پنجم شد.
کد خبر: ۸۷۷۵۶۳
یزدانی به مدال نقره رسید

به گزارش جام جم ورزشی، در وزن 57 کیلوگرم رضا اطری در دور نخست مجیاس از ونزوئلا را با نتیجه 7 بر 6 شکست داد. وی در دور بعد نیز با نتیجه 7 بر یک دیاتا از سنگال را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. اطری در این مرحله نیز با نتیجه 14 بر 2 از سد باتبولد سودنموداش از مغولستان گذشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار مقابل لوان مترولی کشتی گیر گرجستانی الاصل اسپانیا با نتیجه 8 بر 2 پیروز شد و به مدال طلا رسید.

در وزن 74 کیلوگرم حسن یزدانی در دور اول به مصاف فری از آمریکا رفت و در پایان حریف خود را با حساب 9 بر 4 از پیش رو برداشت. وی در دور بعد نیز آلبرتو مارتینز از اسپانیا را با نتیجه 10 بر صفر شکست داد و به مرحله نیمه نهایی رسید. در همین وزن علیرضا قاسمی در دور نخست ابتدا با نتیجه 6 بر صفر تیموراز فریف از اسپانیا را شکست داد، وی در دور دوم با نتیجه 10 بر 9 از سد زلیم خان حاجی اف کشتی گیر روسی الاصل فرانسه گذشت اما در دیدار نیمه نهایی با نتیجه 8 بر صفر مغلوب یزدانی شد .یزدانی در دیدار فینال در یک کشتی نزدیک مقابل علی شعبان اف کشتی گیر مطرح بلاروسی و نفر سوم جهان در سال های 2013 و 2014 بانتیجه 6 بر 7 شکست خورد و به مدال نقره رسید.قاسمی نیز برای کسب مدال برنز مقابل کریس فری از آمریکا با نتیجه 5بر 8 مغلوب شد و به مقام پنجم رسید.

طحان برنز گرفت

در وزن 97 کیلوگرم که 12 کشتی گیر حضور دارند عباس طحان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف ایوان یانکوفسکی از بلاروس دارنده مدال برنز اروپا رفت و با نتیجه 9 بر صفر وی را شکست داد، اما در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 6 بر 4 مغلوب خودربولگا دورجخاند نفر سوم بازی های آسیایی و قهرمان آسیا در سال 2014 از مغولستان شد و به دیدار رده بندی رفت.
طحان برای کسب مدال برنز مقابل پائولو ویکتور از برزیل با نتیجه 13 بر 2 پیروز شد و به مدال برنز رسید.تیم ایران در وزن 65 کیلوگرم نماینده ای نداشت.

فردا(یکشنبه) و در دومین روز این مسابقات حسن رحیمی و ایمان صادقی در وزن 61 کیلوگرم، سید احمد محمدی در وزن 70 کیلوگرم، علیرضا کریمی در وزن 86 کیلوگرم و کمیل قاسمی در وزن 125 کیلوگرم به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها