jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۵۸۴۴۵   ۰۱ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۲:۴۰

رئیس جمهوری آمریکا گفت: گروه تروریستی داعش را نابود خواهیم کرد و مناطقی را که تحت کنترل گرفته است باز پس خواهیم گرفت.

داعش را نابود می کنیم

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره انگلیسی ، باراک اوباما که درکوالالامپور پایتخت مالزی بسر می برد ، گفت: ترکیه و متحدان عربی ما در حمله به گروه داعش مشارکت خواهند کرد و 15 کشور امکاناتی را برای آموزش نیروها فراهم کرده اند.

رئیس جمهور آمریکا گفت: پایان دادن به جنگ در سوریه باید به موازات خشکاندن منابع مالی گروه داعش صورت گیرد.

وی گفت: ما 11 میلیون مهاجر داریم که در کشور ما کار می کنند و برای قانونی شدن وضعیتشان اقدام خواهیم کرد و اخراجشان نخواهیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها