jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۸۳۳۲۴۹   ۱۶ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۴:۰۰

اگر به موسیقی علاقه دارید و می‌خواهید ادای دی‌جی‌ها را دربیاورید یا واقعا می‌خواهید دی‌جی شوید باید از جایی شروع کنید.

دی‌جی بازی

بهترین فرصت برای آغاز، کار با یکی از برترین اپلیکیشن‌های مخصوص میکس موسیقی است. کراس‌فیدر که بتازگی منتشر شده و رابط کاربری آن با حرکت گوشی کار می‌کند، برای اپل واچ هم عرضه شده است.

پیش از هر چیز گفتنی است این اپ بر پایه یک شبکه اجتماعی متشکل از دوستداران موسیقی تشکیل شده که می‌توانند آثار تولیدی خود با کراس‌فیدر را به اشتراک بگذارند و یکدیگر را دنبال کنند.

برای استفاده از این اپ باید حساب کاربری درون آن بسازید یا با اکانت فیسبوک وارد شوید. با ورود به اپ، محیط آن شما را یاد شبکه‌های اجتماعی می‌اندازد، زیرا بخش‌هایی همچون فید، نوتیفیکیشن و لایک‌ها خودنمایی می‌کند.

اما اصلی‌ترین وظیفه این اپ ویژگی میکس آن است که در آن می‌توانید دو قطعه موسیقی در حال پخش را کنار هم داشته باشید که با تکان دادن گوشی به سمت چپ یا راست هر یک از دو قطعه موسیقی با صدای بلندتری پخش می‌شود و می‌توانید خروجی کارتان را ضبط کنید و با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید.

شادی حاجی علی‌نقی - کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر