jamejamnashriyat
نشریات چاردیواری کد خبر: ۸۱۶۶۱۳ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

وقتی کودک با دست‌های خود یا هر وسیله‌ای که پیدا می‌کند، مانند خودکار، مداد، گچ و زغال شروع به خط خطی کردن می‌کند در او حس و ذوق نقاشی پدید می‌آید.

در این کتاب سعی شده است شناخت رنگ‌ها به طور اصولی و همراه با شعر و رنگ‌آمیزی آموزش داده شود تا کودکان با مهارت بیشتری به نقاشی بپردازند و هر طوری که دوست دارند شکل‌ها را رنگ کنند.

« شعر را برای کودک بخوانید و از او بخواهید تکرار کند:

قرمز و زرد و آبی/ سه رنگ اصلی هستن / از رنگ‌های طبیعت / کنار هم نشستن / آبی به رنگ دریا/ زرد، خورشید تابان / قرمز، تو گل‌ها فراوان...»

نویسنده: فرخنده برومند تصویرگر: فیروزه برومند

ناشر: گنجینه برومند 1392 قیمت: 2500 تومان

کاراته‌باز حرفه‌ای

«عجیب و غریب‌تر از همیشه!

آقای کلاتز، مدیر مدرسه فکر می‌کند که لازم است دانش‌آموزان مدرسه ابتدایی فنون دفاع شخصی را بیاموزند، اما مربی ما آقای جک تصور می‌کند یک هنر پیشه قهرمان است. او همیشه مشغول تماشای خودش در آینه است و همه کارهایش را به صورت حرکات آهسته انجام می‌دهد. آیا امیدی هست که بچه‌ها از او چیزی یاد بگیرند؟ ...»

بچه‌های عزیز اگر می‌خواهید بدانید در ادامه قصه چه اتفاقاتی می‌افتد پیشنهاد می‌کنم این کتاب قشنگ را بخوانید که حتما از آن لذت خواهید برد.

نویسنده: دن گاتمن مترجم: مونا قائمی

ویراستار: مولود موسوی ناشر: گام 1393

قیمت: 4500 تومان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر