jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۰۵۹۷   ۰۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۳

درخواست مسئولان باشگاه رئال مادرید از سرمربی جدیدشان

لطفا چاق نباش!

جام جم ورزشی: مسئولان باشگاه رئال مادرید درخواست عجیبی از سرمربی جدید خود یعنی رافائل بنیتس کرده اند.

لطفا چاق نباش!

به گزارش جام جم ورزشی ، حدود سه هفته پیش رافائل بنیتس سرمربی فصل قبل ناپولی به عنوان جانشین کارلو آنچلوتی در رئال مادرید معرفی شد. رافائل بنیتس اما به نظر مدیران رئال مادرید یک مشکل بزرگ دارد؛ چاقی.

بنابر گزارش سایت ایندپندنت؛ مسئولان باشگاه رئال مادرید از بنیتس درخواست کرده اند وزن خود را کاهش دهد و بیشتر به فکر سلامت جسمانی خود باشد. بنیتس به دلیل این مشکل پیش از در باشگاه های قبلی تحت هدایت خود یعنی لیورپول ، چلسی و ناپولی با تمسخر هواداران روبرو شده بود و رئالی ها که به ظاهر بازیکنان و مربیان خود بنا به دلایل تبلیغاتی بسیار اهمیت می دهند نمی خواهند این اتفاق در سانتیاگو برنابئو (ورزشگاه اختصاصی رئال مادرید) تکرار شود.

چندی پیش قبل از انتخاب بنیتس به عنوان سرمربی رئال مادرید باشگاه سامپدوریای ایتالیا خواهان این مربی بود اما مدیر این باشگاه به این مربی اسپانیایی پیشنهاد داد برای تمرکز بهتر بر روی کارش باید رژیم غذایی خاصی را در نظر بگیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر