jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۸۰۶۶۰۷   ۲۰ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۶:۲۵

گفت‌وگو با بازیگر نقش «نعمتیان» در «شمعدونی»

قصه آسانسورچی که عاشق می‌شود

بازیگر نقش «نعمتیان» در مجموعه «شمعدونی» از اولین حضور در یک مجموعه‌ی تلویزیونی گفت و اینکه با سروش صحت در فرهنگسرای ارسباران آشنا شده و این نقش به او پیشنهاد شده است.

قصه آسانسورچی که عاشق می‌شود

مسعود حسینی که در کار موسیقی فعالیت دارد و شعر و ترانه‌سرایی می‌کند، مجموعه «شمعدونی» را اولین تجربه کاری‌اش دانست و گفت: پیش از این تجربه‌ای از بازیگری نداشتم و در کار موسیقی بودم. دو سال کار صداسازی، یک سال پیانو و بعد در گروه کُر فرهنگسرای ارسباران فعالیت داشتم.

وی گفت: یکی از دلایلی که نقش نعمتیان را به من پیشنهاد دادند استفاده از قطعات ایتالیایی بود که قرار بود در مجموعه استفاده شود. با توجه به اینکه این موقعیت را مناسب دانستم این نقش را پذیرفتم که آن را ایفا کنم.

حسینی با اشاره به شخصیت «نعمتیان» در این مجموعه گفت: این شخصیت، یک شخصیت ساده و دوست‌داشتنی است که در بیمارستان همه دوستش دارند و رفته رفته حضورش در روند قصه پررنگ‌تر می‌شود و یکی از دلایلی که این شخصیت را دوست داشتم به قصه آن برمی‌گشت؛ قصه‌ی آسانسورچی که عاشق می‌شود.

http://media.isna.ir/content/1433917440959_120.jpg/4

او در پاسخ به اینکه آیا اولین تجربه‌ی بازیگری برایش سخت نبوده است، اظهار کرد: حضورم در این مجموعه برایم سخت نبود و کار خیلی خوب بود. به جهت اینکه همه من را همراهی می‌کردند و به ویژه خود آقای سروش صحت که به من لطف کردند؛ البته نقش نعمتیان قرار بود تا قسمت خواستگاری پیش برود اما قصه عوض شد و باعث شد که کاراکتر نعمتیان رفته رفته در مجموعه پررنگ‌تر شود.

او با اشاره به اینکه فیلمنامه معمولا سر صحنه نوشته می‌شد، عنوان کرد: همیشه در صحنه و سکانس‌ها آقای صحت کار را توضیح می‌دادند و در بخش‌هایی که به لحاظ حسی و دیالوگ نیاز بود توضیحات بیشتری بدهند، من را راهنمایی می‌کردند.

حسینی این روزها مشغول هیچ کاری نیست و مجموعه «شمعدونی» را دنبال می‌کند.

او در عین حال گفت: صحبت‌هایی راجع به چند کار شده است و پیشنهاداتی داشته‌ام اما هنوز قطعی نشده است.

او که پیش از این در کار موسیقی بوده است، شعر و ترانه‌سرایی نیز می‌کرده است، در این زمینه توضیح داد: مساله‌ای که باعث شد من به سمت موسیقی بروم و هفت سال در این حوزه کار کنم، نوشتن شعر و ترانه بود.

بازیگر نقش نعمتیان درباره‌ی قصه «شمعدونی» اظهار کرد: به نظرم «شمعدونی» حداقل سریال متفاوتی بود. تمام قصه‌های آسانسورچی خوب بود و لحظات خوب و شیرین و غم‌انگیز و شاد زیادی داشت. مردم که در خیابان و یا مترو من را می‌بینند از این مجموعه و همچنین ایفای نقش من بسیار استقبال می‌کنند با وجود اینکه بازی اولم بوده است همه این نقش را پسندیده‌اند. امیدوارم در کارهای بعدی هم بتوانم بازی خوبی انجام دهم تا مورد توجه مردم قرار گیرد.

حسینی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا دوست دارد کار بازیگری را ادامه دهد؟ توضیح داد: دوست دارم کار بازیگری را در کنار کار موسیقی ادامه دهم. اگر پیشنهادی باشد بازیگری را در کنار کار موسیقی ادامه خواهم داد.

مسعود حسینی که برای اولین بار وارد دنیای بازیگری شده است در پایان درباره‌ی نقش حسین هاشمی شخصیت برادرش در مجموعه «شمعدونی» نیز اظهار کرد: این شخصیت در روند قصه شیطنت می‌کند و طوری است که در طول قصه من را حرص می‌دهد و با حرف زدن ناگهانی و یا خندیدن ناگهانی میان صحبت‌های من، من را به مسخره می‌گیرد و خیال می‌کند که حرف‌های من خنده‌دار است. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها