jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۷۶۱۲   ۱۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۲۲:۰۵

جام جم ورزشی: یکی از ستاره های دنیای فوتبال همانند بسیاری دیگر از ستاره های کنونی برای رسیدن به ثروت و شهرت راه سختی را پیموده است.

گذشته غم انگیز یک ستاره فوتبال

به گزارش جام جم ورزشی ، آرتورو ویدال ستاره شیلیایی یوونتوس به تازگی حرفهای جالبی را درباره گذشته غم انگیز خودش به زبان آورده است. این ستاره یوونتوس گفته که در خانواده ای بسیار فقیر متولد شده است. او در اینباره گفت: ما چهار برادر بودیم و مادرم برای اینکه ما را سیر کند به سختی کار می کرد . من از سن 13 سالگی مجبور شدم به سختی کار کنم تا فقط بتوانم شکم خود را سیر کنم اما فشار آمدن بیش از حد فقر و گرسنگی به من باعث شد تصمیمی اساسی بگیرم.

وی گفت: من استعداد خوبی در فوتبال داشتم و تصمیم گرفتم با استفاده از این استعداد خانواده و خودم را از فقر نجات بدهم. دیگر زمان این تمام شده بود که در خانه از سرما بلرزیم و چیزی برای خوردن نداشته باشیم. خوشبختانه موفق شدم خودم و خانواده ام را از فقر نجات بدهم. اگر من فوتبالیست نمی شدم خانواده ما همانند بسیاری دیگر از خانواده های فقیر شیلیایی نابود می شدند.

آرتورو ویدال الان در یوونتوس بازی می کند. او در این چند سال حضورش در این تیم بازیهای بسیار خوبی را به نمایش گذاشته است. منچستر یونایتد و رئال مادرید به دنبال جذب این بازیکن شیلیایی هستند و احتمال جدایی او از یووه زیاد است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها