jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۱۶۳۳ ۳۰ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۳

جام جم ورزشی: نیمار ستاره برزیلی بارسلونای اسپانیا یک پسر چهار ساله به نام داوی لوکا دارد.

دردسرهای پسر نیمار بودن

به گزارش جام جم ورزشی ، داوی لوکا زمانی که به دنیا آمد پدرش تنها 19 سال داشت و آن زمان در سانتوس برزیل بازی می کرد. نیمار اندکی بعد برای همیشه از مادر داوی لوکا جدا شد و این پسر نزد مادر خود باقی ماند. داوی لوکای کوچک اما این روزها شرایط بسیار سختی دارد. او با این سن کم خود مجبور به مسافرت های متعدد بین برزیل و اسپانیا است. او به طور ثابت نزد مادرش نگه داری می شود اما از آنجایی که نیمار هر چند وقت یکبار می خواهد پسر کوچکش را ببینید چاره ای نیست جز اینکه با نخستین هواپیما داوی لوکا با مادرش به اسپانیا برود. شاید هیچکس به اندازه این پسر کوچک در ماه های اخیر بین برزیل و اسپانیا سفر نکرده است! پسر نیمار بودن هم دردسرهای خیلی زیادی دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر